Chudnutie

Prestaňte sa točiť v začarovanom kruhu diét a následného priberania. 

Letný balíček
CHUDNEM ZDRAVO A BEZ JOJO EFEKTU

Letný vzdelávací a súčasne veľmi praktický balíček, v ktorom je to najdôležitejšie, čo potrebujete vedieť aby ste mohli chudnúť trvalo a bez JOJO efektu. 
Obsahuje 2 hodnotné videá, ktoré navždy zmenia váš pohľad na stravu, e-book receptov a uvoľňujúcu meditáciu pre lepšie zvládanie stresu. 

Online kurz
ZDRAVÝMI NÁVYKMI K ŠTÍHLEJ POSTAVE

Vytvorte si návyky a rituály, vďaka ktorým už nebudete padať do začarovaného kruhu diét
a prejedania a navždy sa zbavíte stavov bezmoci
a pocitov zlyhania. Pôjdeme na to postupne, od základov
a láskavo. Čaká ťa moja intenzívna osobná podpora.

Online kurz
ZMEŇ MYSLENIE A ZÍSKAJ VYSNÍVANÚ POSTAVU

Stále kritizujete svoje telo, nemôžete sa na seba pozerať a jediné po čom túžite, je zbaviť sa kíl navyše?
Jedlo vás ovláda, stále myslíte na to, čo by ste si dali
alebo čo si dať nesmiete?
Pár dní vydržíte jesť zdravo, potom príde zlom a vy sa len bezmocne prizeráte tomu, ako už desiaty raz za večer otvárate bonboniéru?
Potom je najvyšší čas ísť na to inak. 

Referencie 

Niekoľko vybraných referencií z mojich kurzov. Viac informácií od účastníčiek nájdete pri jednotlivých kurzoch. 

Zmení ti to nielen myslenie ale aj život. Naučíš sa vnímať svoje telo. Neubližovať mu naďalej a dávať svojmu telu to čo ozaj potrebuje a čo si zaslúži. Naše telo predsa nieje odpadkový kôš! Naučí ťa myslieť pozitívne a tvoje negatívne myšlienky vypúšťať. Nebudeš už svoje emócie zajedať. Naučíš sa ich vnímať a riešiť problémy. Pomôže ti to aj v osobnom živote. Lebo Soňa je úžasná!
Veronika Tirpákováúčastníčka kurzu Zmeň myslenie a získaj vysnívanú postavu 2023
Kurz bol super, určite odporúčam každej váhavej žene, ktorá sa nevie nakopnúť a stále to odkladá na zajtra, tak ako ja. Sonička je veľmi príjemná osôbka. Konečne som pre seba niečo urobila a hlavne mi to dávalo logiku, že prečo treba takto začať. Dá sa to aj časovo zvládnuť, videá boli tak akurát dlhé a obsahovo zaujímavé. Som rada, že som sa na tento kurz prihlásila, odnášam si veľa, za čo veľmi ďakujem.
Daniela Valováúčastníčka kurzu Zmeň myslenie a získaj vysnívanú postavu 2023
Bola som posledne mesiace velmi unavena, tak som si povedala ze skusim zmenit stravu, mozno ma ta unava prejde. Odhodlavala som sa k tomu dlho, pretoze si neviem predstavit zivot bez masa, mlieka atd. Bola som bola skepticka, najprv ked som citala nakupny zoznam, vacsinu "zdravych" veci so videla prvykrat, ale aj po rozhovoroch zo Sonou cez messenger som si postupne kupovala veci a potom sa rozhodla vyskusat zmenu stravy. Priznavam, tusim na druhy den som Soni pisala, ze ta svieckova je fantasticka a nikdy som si nemyslela, ze na svieckovu bez masa poviem ze mi to chuti. A co je velmi podstatne, po par dnoch dodrziavania jedalnicka som sa zacala citit ovela lepsie...potom som sa zas vratila k "svojej" strave, a bola znova unavena. Takze som sa rozhodla ze budem kombinovat obe stravy a momentalne som v stave, kedy zistujem vylucovacou metodou, co z mojej povodnej stravy robi neplechu. Detox ma este jeden benefit, schudla som a tie kila aj ked sa uz stravujem kombinovane, idu stale dole.
Romana Kurtová účastníčka kurzu Detox jedlom 2023
Neľutujem ani jedno Euro, ktoré som dala do kurzu Škola zdravých návykov pre ženy. Som absolútne spokojná, kurz mi veľmi pomáha.
Petra H.účastníčka kurzu Škola zdravých návykov
Tento kurz mi výrazne zmenil pohľad na uvažovanie o vzťahu medzi nasim nastavením mysle a jeho dôsledkoch na naše fyzické telo. Hoci nám boli vysvetlené teoretické základy, kurz bol velmi prakticky a odnasam si množstvo technik, rad a odporúčaní, ktoré mi už počas kurzu pomohli meniť svoj vzťah k jedlu. Kurz tieto techniky a rady prinášal postupne, a tak bolo možné si ich osvojovat a zaraďovať do každodenného života. Kurz ma naučil pripomínať si, že naše telo je nás najväčší dar a zaslúži si, aby sme sa on starali s láskou a súcitom, prijímať ho také aké je - už teraz, nie až raz, keď bude také aké ho chceme - a cítiť sa v tom slobodne. Dovoliť si v jedle čokoľvek, a prijať za seba, za svoje telo aj za svoje myšlienky zodpovednosť. Len ja môžem myšlienky o sebe zmeniť. Išla som do kurzu s otvorenou mysľou, skúšala som odporúčania, a ten mesiac ma posunul velmi a pomohol mi začať ozaj žiť velmi praktické tipy ( dychové cvičenia s cieľom sebaprijatia, naučiť sa rozoznávať pocity hladu a sýtosti a skusat sa nimi pri jedle riadiť, jesť vedome, pripomínať si vďačnosť za to čo mám a veľa ďalších). Takže veľká vdaka Sonička, že si nás týmto kurzom previedla, bol ozaj inšpirujúci.
Eva Kutkováúčastníčka kurzu Zmeň myslenie a získaj vysnívanú postavu 2023
Schudla som 6 kg a zlepšila sa mi pleť.
Renáta Janíkováúčastníčka kurzu Detox jedlom 2022
Kurz ma naučil variť jednoduché a zdravé jedla, po ktorých som sa cítila velmi dobre.
Eva K. účastníčka kurzu Detox jedlom 2022
Soňu jsem měla možnost poznat i osobně! Její klid a profesionalita ve mne vzbudila touhu po kurzu. Splnila moje očekávání ! A mnohem víc! Tolik obsahu jsem nečekala. Cítila sem sa krásne opečovaná aj ve skupině. I když jsem nestihla všechno uvařit, recepty mám vytisklé a některé z nich používám dál ! Inspirativní žena, která vi o čem mluví. Pokud kurz nemáte doporučuju. Za mne Top spokojenost !
Petra Gugler, www.nemcinaprozivot.comúčastníčka kurzu Detox jedlom 2022
Nikdy by som nepovedala, ze niektore jedla mozu chutit tak fantasticky. Naucila som sa pouzivat zdrave ochucovadla a zaroven aj varit rychle a zdrave jedla. Kurz so Sonickou urcite odporucam! Vacsinu z jej jedal varim doteraz😊🙏🏻
Veronika Klaučo účastníčka kurzu Detox jedlom 2022