Naučte sa z pohodlia domova, ako sa pomocou jedla stanete odolnejšími vočí vírusom.

Kurz je pre vás práve teraz otvorený pre vstup. 

 

Tiež si s hrôzou predstavujete, ako budete nasledujúce mesiace smrkať, kašlať či dokonca marodiť s chrípkou alebo zápalom priedušiek?

 • Býva vám v sychravom počasí neustále zima a vonku chodíte len z donútenia?
 • Nebaví vás už rušiť plány na poslednú chvíľu kvôli chorobe vás či vašich detí?
 • Ste nešťastná z kíl navyše po každej zime?

Ak veríte, že vaša kondícia je vo vašich rukách, poďte niečo urobiť pre lepšie zdravie vás a vašej rodiny. 

Začnite sa vo svojom tele cítiť dobre bez ohľadu na počasie. Vyskúšajte variť inak a zmeňte naučené návyky. Nemôžeme čakať zmenu, ak budeme stále robiť to isté. Ukážem vám cestu. Pozrite si krátke video, kde sa dozviete podstatné.

To, že ste teraz tu, nie je náhoda. Cítite, že potrebujete zmenu a hľadáte systém, ktorý vám bude fungovať dlhodobo.

 

 • S vekom vám pribúdajú zdravotné problémy a energie máte tiež pomenej.
 • Kilá sa na vás lepia rýchlejšie a to hlavne v zime.
 • Diéty fungujú len krátko alebo vôbec a potom je to ešte horšie.
 • Strácate sa v množstve protichodných informácií a radi by ste našli niečo spoľahlivé a rokmi overené v reálnom živote.

Bola som na tom podobne, tak ako mnohé z nás. 


Roky ma trápila nezdravá pleť, častý pocit nafúknutého brucha a nezvládateľné chute na sladké. Mala som neustále studené nohy, no v noci som sa budila spotená. Chodiť v chladnom počasí von bolo pre mňa utrpenie, bola mi stále zima. 

Nechcela som takto žiť a pochopila som, že musím niečo zmeniť. A že to za mňa nikto iný urobiť nemôže. Spoznala som systém stravovania, ktorý mi funguje už viac ako 5 rokov. Vďaka nemu sa môžem chutne a zdravo najesť a je mi dobre. Žiadne doplnky, žiadne drahé zázraky na počkanie. Len prirodzená domáca strava, pripravená podľa overených a logických postupov. 

 • V priebehu doslova pár týždňov sa mi krásne vyčistila pleť.
 • Už vyše 6 rokov som nebola chorá. Nekašľala som, nemusela som sa liečiť s angínou, chrípkou či zápalom.
 • Schudla som na problémových partiách a moje telo sa nezmenilo ani po pôrode.
 • V 38 rokoch sa mi bez komplikácií narodil zdravý synček. Počas tehotenstva som sa cítila fit a z pôrodnice som sa vrátila len so 4 kilami navyše.

Som Soňa Maléterová, teší ma:)

Zdravé jedlo je moja vášeň. Vďaka nemu som nebola vyše 6 rokov chorá, stratili sa mi z tváre vyrážky a mám lepšiu postavu, než v dvatsiatke. 

Ukážem vám, že zdravé jedlá môžu byť výborné a jednoduché. Že sa po jedle môžete cítiť ľahko a plní energie. 

Naučím vás, ako sa aj v zime môžete cítiť dobre a nenechať sa len tak skoliť vírusmi. 

Aj vy to za pár týždňov dokážete:

 • zmeníte svoje staré zvyky a upravíte si jedálniček k zdravšiemu
 • naučíte sa vnímať svoje telo a dávať mu to najlepšie
 • vytvoríte si jednoduché návyky v kuchyni, vďaka ktorým budete mať viac vitamínov a minerálov
 • pochopíte vzťah medzi energiou potravín a vašimi orgánmi
 • naučíte sa variť podľa ročných období - jednoduché, zdravé a chutné jedlá, ktoré vás v zime zohrejú a podporia vašu odolnosť

Vytvorila som pre vás online kurz zdravého varenia
zameraný na jeseň a zimu

 

Jedinečný online kurz, ktorý potrebujete, aby ste sa naučili vedome sa o seba starať pomocou stravy a variť v súlade s ročnými obdobiami. To všetko z pohodlia domova.

ČO VSTUPOM DO KURZU ZÍSKATE?

 • Naučíte sa pripravovať jedlá, ktoré vychádzajú z princípov celostnej medicíny. Jedlá, ktoré sú plné živín, nezaťažujú organizmus ale naopak posilnia ho.
 • Získate 50 zdravých a nenáročných receptov, vďaka ktorým si osvojíte varenie z prirodzených a sezónnych surovín.
 • Naučíte sa ako kombinovať jedlá tak, aby vás zasýtili, ale boli ľahko stráviteľné a nepriberali ste z nich.
 • Spoznáte overené postupy, vďaka ktorým sa môžete prirodzene a bez chémie brániť voči vírusom.

Všetky jedlá sú z čisto rastlinných zdrojov. Nie je mojim cieľom urobiť z vás veganov:) Máte možnosť si na dva týždne vyskúšať odľahčenú, ale pritom sýtu a výživnú, stravu. Sami si porovnáte, ako sa cítite. Bude len na vás, či po skončení kurzu zaradíte do svojho jedálnička viac takýchto jedál. 

AKO BUDE KURZ PREBIEHAŤ?

Po objednaní a zaplatení kurzu dostanete na svoj email prístupové údaje do členskej sekcie online kurzu. Tu sa vám po prihlásení bude postupne zobrazovať obsah kurzu. Ten je rozdelený do troch týždňov. Každý týždeň vás privítam videom, v ktorom si povieme, čo vás čaká. Ďalej budete pokračovať jednotlivými krokmi. Tie sú veľmi prehľadné a logicky usporiadané. 

No môžete si zvoliť vlastné tempo, pretože kurz bude otvorený až do konca januára 2021. Do členskej sekcie kurzu sa dostanete zo svojho počítača, smartphonu alebo tabletu. 

Týždeň 1: Pripravíte sa teoreticky a prakticky

Pozriete sa na jedlo iným pohľadom. Spoznáte, ako potraviny svojou energiou pôsobia na organizmus.

Naučíte sa pripravovať zdravé elixíry, ktoré sa postarajú o prirodzený prísun vitamínov a minerálov a zlepšia vašu imunitu.

Nakúpite potrebné zásoby podľa prehľadného nákupného zoznamu. 

Týždeň 2: Začínate variť podľa jedálnička

Na každý deň máte pripravené raňajky, desiatu, obed a večeru.

Získate 28 receptov, ktoré sú zoradené logicky tak, aby ste si ušetrili čo najviac času. Ku každému receptu máte fotku a presný postup.

Na každý deň dostávate praktické poznámky, aby vám šlo všetko ľahko.

Týždeň 3: Pokračujete vo varení a posilňujete organizmus

Varíte ďalej podľa nového prehľadného jedálnička. Niektoré recepty sa opakujú z minulého týždňa, hlavne raňajky.

Väčšina receptov bude nových.

Okrem toho sa spolu pozrieme na to, ako v zárodku podchytiť začínajúcu chorobu. 

To ešte nie je všetko, mám pre vás zaujímavé bonusy:

BONUS 1:
Zľava 10% na nákup v e-shope PánGreen

Vstupom do kurzu získate
zľavu 10% na jeden celý nákup
v internetovom obchode www.pangreen.sk

Tento e-shop má širokú ponuku zdravých potravín a prírodnej kozmetiky. Dodáva po celom Slovensku aj do Česka.

Pre viac informácií o obchode kliknite tu
  ↓↓↓

BONUS 2:
Prehľadné nákupné zoznamy na obidva týždne

Dostanete odo mňa prehľadné nákupné zoznamy. Suroviny v nich sú rozdelené do jednotlivých kategórií, aby sa vám lepšie nakupovalo. 

Väčšina ingrediencií, z ktorých budete variť je bežne dostupných. No niektoré možno nebudete poznať. K nim som vám pripravila jednoduché vysvetlivky a tipy, ako vyberať. 


A k tomu ešte...

Uzavretá skupina rovnako naladených žien

Spolu s prístupmi do kurzu získate aj prístup do uzavretej facebookovej skupiny, kde budete môcť bez obáv zdieľať vaše úspechy, skúsenosti, či zakopnutia na ceste za vašim lepším zdravým. Môžete tu tiež klásť otázky a pýtať sa na čokoľvek.

Moja každodenná podpora

Záleží mi na tom, aby ste sa v kurze cítila dobre. Preto vám budem denne k dispozícii vo facebookovej skupine i na e-maily a budem vás na ceste za vašim lepším zdravím podporovať.

Dva týždne bez starostí čo variť

14 dní nebudete musieť rozmýšľať, čo budete variť. Vymyslela som to za vás :) Všetky recepty si budete môcť jednoducho vytlačiť.

Extra tipy, ktoré fungujú

V bonusovej sekcii odo mňa získate rokmi overené tipy a rady ohľadne zdravia. Napríklad ako si v zime posilníte ľadviny, čo funguje ak vás začína škriabať v krku, ako na horúčku...Chcete vidieť, ako to v kurze vyzerá? Kliknite na obrázky a nahliadnite do členskej sekcie.

Veľkou výhodou tohoto kurzu oproti klasickým kurzom varenia je, že sa k nemu môžete vracať a nič vám neutečie. Všetko sa naučíte z pohodlia domova. 

Do členskej sekcie kurzu sa kedykoľvek dostanete zo svojho mobilu či tabletu, vďaka tomu máte všetky informácie poruke. Môžete si priamo v obchode či na ceste z práce pozrieť nákupný zoznam alebo konkrétny recept, ktorý sa chystáte variť.

Kurz je prehľadne štrukturovaný, ľahko sa v ňom zorientujete, recepty sú aj v pdf verzii, aby ste si ich mohli vytlačiť. 

Online kurz sa otvára 12.10. a bude pre vás prístupný do konca januára 2021. 

Kurz som mala možnosť vyskúšať ešte pred jeho spustením, keďže je nový. Musím povedať, že som bola nadšená. Nielen z jedál, ktoré sú výborné a cítila som sa po nich sýta ale zároveň ľahká. Ale aj celkové prostredie kurzu je krásne. Súvislosti sú vysvetlené jednoducho, pre mňa v ňom bolo dosť veľa nových informácií, ale nemala som z nich plnú hlavu. K receptom sa budem vracať a určite chcem variť podľa týchto zásad a rozhodne budem používat nové ingrediencie, o ktorých som sa v kurze dozvedela. A najväčšiu radosť mám z toho, že som schudla 2 kilá! Ďakujem
Renáta39 rokov
Aj ked nie som vegan, chcela som tuto stravu na dva tyzdne skusit a veru oplatilo sa. Aj predtym som sa snazila varit zdravsie, ale kedze nemam vela skusenosti s takymto varenim, jedla a varila som stale dokola to iste. Vdaka kurzu som svoj jedalnicek obohatila o nove chutne recepty, naucila sa sikovne tipy ako bojovat so zacinajucimi chorobami, ci postupy ako sa varia spravne obilniny. Kopy tychto tipov z kurzu vyuzivam aj po jeho skonceni. Jedla boli rychle a nenarocne na pripravu, dali sa zvladnut aj pri malom babatku. A bonusom je, ze za celu zimu a chripkove obdobie som nebola ani raz chora :)
Ivana Ruppeldtmamička na materskej, účastníčka kurzu Odolnejší na jeseň a zimu 2020
Účasť v jarnom programe ma tak nadchla, že som neváhala a prihlásila sa aj na jesenný. Aj keď množstvo surovín z nákupného zoznamu nebolo pre mňa neznámych, konečne som sa naučila ich aj používať v naozaj chutných receptoch :) Čo ma teší najviac je, že som po druhom kurze svojim nadšením "nakazila" aj svoju dcéru, u ktorej varenie vývaru a miso polievka na raňajky sú už rituálom. A stratili sa problémy s trávením. Teším sa na ďalší kurz a tvoje prekvapenie v ňom. Milujem tvoj hruškový krém s kuzu:)
Adriana Havlínová účastníčka oboch kurzov
Pre mňa to bol výborný program. Páčilo sa mi spracovanie programu, recepty, bonusy, nákupný zoznam. A recepty boli výborné. Aj postačujúce. Hlad som nemala. Naučila som sa od Soničky nové veci a budem ich pri príprave jedál používať. A recepty z tohto programu budem využívať naďalej. 👍. Takže pre mňa veľmi prínosné, obohacujúce. Ja som bola od začiatku nadšená a program predčil moje očakávania. Sonička- veľké ĎAKUJEM. Veľmi sa teším, že som sa mohla zúčastniť.
Ľubicaúčastníčka oboch kurzov
Díky Soně jsem si zažila úžasný pocit klidu a pohody při dodržení doporučených principů. Ne až na konci kurzu, ale hned v přípravném týdnu. Jídla jsou velmi chutná a snadná na přípravu. Program je i skvělou kuchařskou knihou plnou krásných fotek, které lákají k vaření. Jsem moc ráda, že díky Soně se mi podařilo změnit mé dlouhodobé stravovací nešvary :o) O zdravém jídle a vaření píše Soňa přirozeně a vlídně, že se pro ně člověk velmi rád a snadno nadchne. Její kurzy určitě doporučuji každému, kdo cítí, že by rád vykročit skrze stravu blíže ke zdraví.
Klára Hrubáwww.klarahruba.cz

AKÁ JE CENA KURZU?

Online kurz Odolnejší na jeseň a zimu stojí 59 Euro vrátane DPH. 

Kurz tiež môžete platiť v českých korunách. Finálna cena s DPH je 1619 Kč. 

Za túto cenu získate:

♥ minimálne 50 receptov s fotkou a pdf verziou, ktorú si môžete vytlačiť 
♥ hodnotné informácie z celostnej medicíny o vzťahu medzi jedlom a zdravím
♥ 5 bonusových tipov, ako doma zatočiť s vírusmi, ktoré mám na sebe overené 
♥ exkluzívnu 10% zľavu na celý nákup v internetovom obchode www.pangreen.sk
♥ moju osobnú podporu a motiváciu
♥ prístup do uzavretej facebookovej skupiny 

Hodina osobnej konzultácie s výživovým poradcom začína približne na rovnakej cene, ako celý tento kurz. 3-5 hodinový kurz varenia, kde sa naučíte 4 recepty vás spravidla vyjde ešte drahšie. 


Čo ak zistíte, že vám kurz nevyhovuje? 

Može sa to stať a ja to úplne chápem, každý sme iný. Záleží mi na tom, aby ste z neho mali radosť a priniesol vám výsledky. Preto stačí, ak mi do 14 dní od jeho zákupenia dáte vedieť, že vám nevyhovuje a ja vám bez ďalších otázok vrátim peniaze.


Možno si ešte kladiete nejaké otázky...

Neviem variť, má pre mňa kurz zmysel?

Základom zdravia je domáca strava, varená podľa jednoduchých, ale dôležitých princípov. Recepty sú jednoduché a do podrobnosti vysvetlené. Takže, ak máte chuť a budete chcieť variť, kurz pre vás zmysel určite má.

Môžem vstúpiť do kurzu, aj keď mám bezlepkovú diétu?

Mnoho jedál v kurze je bez lepku. Lepkové prílohy môžete jednoducho nahradiť tými bezlepkovými. V mnohých receptoch uvádzam priamo bezlepkovú verziu. A v prípade potreby vám budem k dispozícii s radou :-)

Nemám veľa času, chodím do práce. Budem to stíhať?

Uvedomujem si, že mnohí pracujeme a kurz som pripravila s týmto vedomím. Narovinu, nejaký čas v kuchyni budete musieť stráviť. Jedlá sú zoradené tak, aby na seba nadväzovali. Napríklad ryžu si uvaríte na večeru a zároveň aj na ďalší deň na obed do iného pokrmu. Berte tento kurz s radosťou :-) Ak niečo dokonale nestihnete, nevadí. Získate základy, naštartujete sa a hlavne sa ku kurzu budete mocť vyše 3 mesiace vracať.

Nemám Facebook a nechcem si ho založiť. Môžem aj tak vstúpiť do kurzu?

Samozrejme. Naša uzavretá FB skupina je bonusom, ktorý môžete ale nemusíte využiť. Každá sme iná a z predchádzajúcich kurzov mám skúsenosť, že niektoré dámy skupinu využívali aktívne a dokonca motivovali ostatné, iné sa potichu prizerali a boli aj také, ktoré do skupiny nevstúpili. Verím, že uzavretá skupina na facebooku je výborná na zdieľanie a dokáže krásne motivovať. Ale ak sa rozhodnete do nej nevstúpiť, budem pre vás k dispozícii aj prostredníctvom emailu.

Máte ešte otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď? Rada vám ju zodpoviem. 
Pošlite mi email na sona@sonamaleterova.sk 

Doprajte si úžasné jedlo a zároveň dobrý pocit, že robíte niečo pre svoje zdravie.

Teším sa na vás v členskej sekcii kurzu!

Vstúpte do programu kliknutím na toto tlačítko a vyplnením potrebných údajov. 
↓↓↓