Máte dokončených80%

Objednávka online kurzu Odolnejší na jeseň a zimu 2021

Varte tak, aby ste sa v zime neochladzovali, boli odolnejší voči vírusom a nepriberali zbytočné kilá.

 • ÁNO súhlasím,
  že získam prístup do online kurzu Odolnejší na jeseň a zimu za cenu 89 EURO (2279 Kč).
 • ÁNO viem,
  že k online kurzu dostanem ďalšie cenné bonusy a zľavové kódy na nákup potravín.
 • ÁNO viem,
  že prístupy do tohto kurzu mi prídu na môj email hneď po zaplatení objednávky.
 • ÁNO, je mi jasné,
  že ak zistím, že mi kurz nevyhovuje, môžem do 14 dní od jeho zaplatenia požiadať o vrátenie peňazí a celú sumu dostanem bez otázok späť.

Vyplňte, prosím, pozorne údaje do objednávky a nakonci stlačte tlačítko "ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU"

Z kurzu som bola nadšená. Nielen z jedál, ktoré sú výborné a cítila som sa po nich sýta ale zároveň ľahká. Ale aj celkové prostredie kurzu je krásne. Súvislosti sú vysvetlené jednoducho, pre mňa v ňom bolo dosť veľa nových informácií, ale nemala som z nich plnú hlavu. K receptom sa budem vracať a určite chcem variť podľa týchto zásad. A najväčšiu radosť mám z toho, že som schudla 2 kilá! Ďakujem
Renáta39 rokov
Díky Soně jsem si zažila úžasný pocit klidu a pohody při dodržení doporučených principů. Ne až na konci kurzu, ale hned v přípravném týdnu. Jídla jsou velmi chutná a snadná na přípravu. Program je i skvělou kuchařskou knihou plnou krásných fotek, které lákají k vaření. Jsem moc ráda, že díky Soně se mi podařilo změnit mé dlouhodobé stravovací nešvary :o) O zdravém jídle a vaření píše Soňa přirozeně a vlídně, že se pro ně člověk velmi rád a snadno nadchne. Její kurzy určitě doporučuji každému, kdo cítí, že by rád vykročit skrze stravu blíže ke zdraví.
Klára Hrubáwww.klarahruba.cz
Sonička, chcem sa poďakovať za jesenný kurz, skvelé recepty a rady. Určite ešte vyskúšam aj recepty ktoré som nestihla. A teším sa na jarný kurz a ďalšie nové nápady a recepty na varenie😊
Mirka
Týmto kurzom som sa naučila kombinovať potraviny a koreniny. Vždy som šupky zo zeleniny a jadierka vyhadzovala a teraz vlastne všetko využijem. Naučila som sa používať riasu, o ktorej som iba počula, Miso pastu a veľa ďalších vychytávok.
Iveta Olšová

Potrebujete s niečim poradiť? Píšte alebo volajte:

sona@sonamaleterova.sk 

 + 420 724 061 147