Naučíte sa variť zdravo, jednoducho a chutne.
Spoznáte jedálniček, ktorý podporuje očistu tela.
Naučíte sa ako nahradiť nevhodné potraviny. 

Už vás nebaví sledovať pribúdajúce kilá na váhe?

Trápi vás pomalé trávenie, pocit plného brucha či nekontrolovateľné chute na sladké?

Chcete sa naučiť variť jednoduché jedlá bez masa a mlieka, ktoré vám budú chutiť a budete sa po nich cítiť ľahko?

V tom prípade nie je náhoda, že ste teraz práve tu. Naučím vás ako byť zdravšou
a krajšou pomocou jedla. Vyskúšate nové recepty a prečistíte si svoje telo.
To všetko z pohodlia vášho domova.

Dokážete to, tak ako ja pred 6 rokmi 

Roky ma trápila nezdravá pleť, častý pocit nafúknutého brucha a nezvládateľné chute na sladké. Zle som spávala a v noci som sa budila spotená. Nebolo to nič príjemné. Skúšala som bylinky, očistné pitné kúry, no vždy fungovali len krátko.

Pochopila som, že musím zmeniť celkový prístup. A tak som začala jesť inak a funguje mi to už 6 rokov. Môžem sa chutne a dosýta najesť a mám počas dňa kopec energie.

A preto vám viem s istotou povedať, že ak sa rozhodnete
a pustíte do akcie, môžete sa cítiť a vyzerať lepšie.
A to dlhodobo, v akomkoľvek veku či období vášho života.

  • Schudla som na problémových partiách a moje telo sa nezmenilo ani po pôrode.
  • V priebehu pár týždňov sa mi krásne vyčistila pleť. A to som si s ňou roky nevedela poradiť.
  • Vo veku 38 rokov sa mi bez komplikácií narodil zdravý synček. Počas celého tehotenstva som sa cítila fit a z pôrodnice som sa vrátila len so 4 kg navyše.
  • Už 5 rokov som nebola chorá. Nekašľala som, nemusela som sa liečiť s angínou, chrípkou či zápalom.

Volám sa Soňa Maléterová 
a zdravým varením som inšpirovala už viac ako
2000 ľudí.

Varím jedlá, ktoré dokážu pomôcť telu
pri detoxikácii, podporiť trávenie a pritom výborne chutia. 

Ukážem vám jednoduché princípy a postupy, pomocou ktorých sa budete cítiť zdravšie a vyzerať lepšie. 

 

Pridajte sa k ženám, ktoré sa naučili variť zdravo a cítia sa výborne. 

Pre mňa to bol výborný program. Páčilo sa mi spracovanie programu, recepty, bonusy, nákupný zoznam. A recepty boli výborné. Aj postačujúce. Hlad som nemala. Naučila som sa od Soničky nové veci a budem ich pri príprave jedál používať. A recepty z tohto programu budem využívať naďalej👍. Takže pre mňa veľmi prínosné, obohacujúce. Ja som bola od začiatku nadšená a program predčil moje očakávania. Sonička- veľké ĎAKUJEM. Veľmi sa teším, že som sa mohla zúčastniť.
Ľubica P. účastnička online kurzu Detox jedlom
Mala som dlhodobo problémy s trávením, často ma trápili kŕče :( Vedela som, ktoré potraviny mi spôsobujú problémy, ale nevedela som, ako ich vyradiť z jedálnička tak aby bol pestrý, chutný a zdravý zároveň. Tento program ma zaujal hlavne preto, že vylučoval práve potraviny, ktoré mi nerobili dobre. Ale úplne najviac preto, že recepty sú tepelne upravované - paradoxne mne veľa surovej zeleniny na trávenie nesedí :( Účasť v jarnom programe ma tak nadchla, že som neváhala a prihlásila sa aj na jesenný. Konečne som sa naučila používať zdravé suroviny v naozaj chutných receptoch :) Čo ma teší najviac je, že som po druhom kurze svojim nadšením "nakazila" aj svoju dcéru. A stratili sa problémy s trávením. Teším sa na ďalší kurz a tvoje prekvapenie v ňom. Milujem tvoj hruškový krém s kuzu:)
Adriana Havlínováúčastníčka online kurzu Detox jedlom

Vytvorila som pre vás jedinečný online program 

Výnimočný kurz, v ktorom sa naučíte variť chutné a plnohodnotné jedlá bez živočíšnych potravín a ďalších zaťažujúcich zložiek ako je cukor, chemické ochucovadlá, biele pečivo a polotovary. Posilníte tak svoje vnútorné orgány a podporíte vylučovanie toxínov. 

Nemusíte byť vegan. Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí chcú častejšie variť zdravšie a bez chémie. 

AKO BUDE DETOX JEDLOM PREBIEHAŤ?

Po objednaní a zaplatení kurzu dostanete na svoj email prístupové údaje do neverejnej členskej sekcie online kurzu. Tu sa vám po prihlásení bude postupne zobrazovať obsah kurzu - všetky informácie, jedálničky, nákupné zoznamy a ďalšie bonusy.

Kurz je rozdelený do štyroch častí. Každý týždeň vás privítam videom, v ktorom si povieme, čo vás čaká. Ďalej budete pokračovať jednotlivými krokmi. Tie sú veľmi prehľadné a logicky usporiadané. 

No môžete si zvoliť vlastné tempo, pretože kurz bude otvorený až do konca júla 2020. Do členskej sekcie kurzu sa dostanete zo svojho počítača, smartphonu alebo tabletu. 

1. týždeň:  Pripravíte sa teoreticky a prakticky 

Tento týždeň je rozdelený do dvoch častí.

V prvej vás čaká trochu teórie a pochopenie súvislostí a princípov. 

Druhá časť je praktická. V nej si pripravíte  všetko potrebné a nakúpite podľa prehľadného nákupného zoznamu

2. týždeň:  Začnete variť podľa jedálnička 

Na celý týždeň odo mňa dostanete jedálniček s receptami na raňajky, obed a večeru. Súčasťou budú fotky jedál, aby ste sa mali na čo tešiť.

Jedlá sú chutné a jednoduché na prípravu. Budete variť z bežne dostupných sezónnych surovín. Zopár ingrediencií bude potrebné kúpiť v zdravej výžive. 

3. týždeň: Varíte a podporíte vnútorné orgány 

Tento týždeň bude vyzerať podobne ako predchádzajúci. Dostanete odo mňa nový jedálniček s receptami na raňajky, obed a večeru. 

Ku koncu týždňa ešte viac podporíme očistu. Ale nebojte sa, nič drastické to nebude. Tento kurz je o jedení, nie o hladovaní :) 

Čo vstupom do programu získate?

2 týždne bez starostí čo variť

14 dní nebudete musieť rozmýšľať, čo budete variť. Vymyslela som to za vás a poskladala tak, aby to pre vás bolo čo najmenej náročné. Všetky recepty si budete môcť jednoducho vytlačiť a navždy vám ostanú.

Prístup do uzavretej FB skupiny

Spolu s prístupmi do kurzu získate aj prístup do uzavretej facebookovej skupiny, kde budete môcť bez obáv zdieľať vaše úspechy, skúsenosti, či zakopnutia na ceste za vašim lepším zdravím. Môžete tu tiež klásť otázky a pýtať sa na čokoľvek. V FB skupine si tykáme :-)

Moju každodennú podporu

Záleží mi na tom, aby ste sa v kurze cítili dobre. Preto vám budem denne k dispozícii vo facebookovej skupine aj na e-maily a budem vás na ceste za vašim lepším zdravím podporovať.

Pocit ľahkosti bez hladu

Vďaka vhodne nakombinovaným a zároveň odľahčeným jedlám sa najete do sýta. Hladovanie nie je cesta ku zdraviu ani k štíhlej línii.

Vyvážený jedálniček

3 hlavné plnohodnotné jedlá na každý deň zaručia, že vám nebudú chýbať žiadne živiny. Získate naviac tipy na zdravé snacky.

Bonusové články a tipy pre zdravie

Okrem jedálničkov a receptov som pre vás pripravila aj zaujímavé články a overené tipy na posilnenie zdravia.

A to nie je všetko. Mám pre vás ešte tieto bonusy

BONUS 1:
Zľava 10% na nákup v e-shope PánGreen

Vstupom do kurzu získate
zľavu 10% na jeden celý nákup
v internetovom obchode www.pangreen.sk

Tento e-shop má širokú ponuku zdravých potravín a prírodnej kozmetiky. Dodáva po celom Slovensku aj do Česka.

Pre viac informácií o obchode kliknite tu
  ↓↓↓

BONUS 2:
Prehľadné nákupné zoznamy na dva týždne

Dostanete odo mňa prehľadné nákupné zoznamy. Suroviny v nich sú rozdelené do jednotlivých kategórií, aby sa vám lepšie nakupovalo. 

Väčšina ingrediencií, z ktorých budete variť je bežne dostupných. No niektoré možno nebudete poznať. K nim som vám pripravila jednoduché vysvetlivky a tipy, ako vyberať. 

BONUS 3:
Možnosť vyhrať darček v hodnote 20 Euro

Na konci kurzu mám pre vás prekvapenie. Budete môcť vyhrať zaujímavý darček. 

Chcete vidieť, ako to v kurze vyzerá? Kliknite na obrázky a nahliadnite do členskej sekcie.

Veľkou výhodou tohoto kurzu oproti klasickým kurzom varenia je, že sa k nemu môžete vracať a nič vám neutečie. Všetko sa naučíte z pohodlia domova. 

Do členskej sekcie kurzu sa kedykoľvek dostanete zo svojho mobilu, počítača či tabletu. Vďaka tomu máte všetky informácie poruke. Môžete si priamo v obchode či na ceste z práce pozrieť nákupný zoznam alebo konkrétny recept, ktorý sa chystáte variť.

Kurz je prehľadne štrukturovaný, ľahko sa v ňom zorientujete, recepty sú aj v pdf verzii, aby ste si ich mohli vytlačiť. 

Online kurz sa otvára 18.5. a bude pre vás prístupný do konca júla 2020.

Uvědomila jsem si, že neustále vařím stejná jídla. Chtělo to změnu. A v té době se ke mně dostal program Detox jídlem. Řekla jsem si: "Proč nezkusit něco nového?" Úplné vynechání masa, mléčných výrobků a cukru mi nedělalo žádný problém. Na začátku mně v jídelníčku trochu chyběla vajíčka, ale díky zajímavým a nápaditým chuťovým kombinacím brzy tento pocit úplně vymizel. Po absolvování detox programu jsem se cítila svěže, plná energie a vitality. Začala jsem nově kombinovat potraviny a různoroději kombinovat koření na dochucování. Za největší úspěch považuji, že jsem Soniny recepty natrvalo zařadila do svého jídelníčku a Sonin přístup ke stravování pozitivně ovlyvnil mé stravovací návyky. Soňo, moc děkuji :-)
Štěpánka Zeithamlováhomeopatka a aromaterapeutka www.stepankazeithamlova.cz
Online kurz som úspešne absolvovala od začiatku až do konca a neskutočne ma to bavilo. Recepty boli veľmi chutné, krásne na tanieri a sýte. Ochutnávali a spoznávali nové chute aj moje dve detičky a manžel. K receptom sa vraciam pravidelne, nie úplne ku všetkým, ale určite k väčšej polovičke. Kvasenú zeleninu máme skoro stále. Je úžasná a hlavne zdravá. Musím ale povedať, že to bolo náročnejšie na čas, čo je troška nevýhoda. Každopádne som sa už hneď po prvom týždni citila perfektne, ľahšie a krajšie :)
Lucia Sotákovámamička na materskej dovolenke
Jsem velmi vděčná za Sonin detox jídlem. Byla to pro mně velká výzva, ale v pohodě jsem to zvládla a díky programu jsem vnesla do svého jídelníčku pozitívni změny. Cítim jse skvěle a co si opravdu užívám je to, že vůbec nemám pocit nafouknutého břicha, jako jsem poslední dobou měla každý den. Velmi příjemným bonusem byl Sonin přístup, její podpora a rady, kde suroviny nakoupit.
Lucie Horenská průvodkyně na cestě vašeho příjemného života www.luciehorenska.cz
Soně moc děkuji za velmi milé a srozumitelné objasnění principů. Vše je sepsané přehledně a díky porozumění zásadám je snadné je uplatňovat. Díky Soně jsem si zažila úžasný pocit klidu a pohody při dodržení doporučených principů. Ne až na konci programu, ale hned v přípravném týdnu. Jídla jsou velmi chutná a snadná na přípravu. Program je i skvělou kuchařskou knihou plnou krásných fotek, které lákají k vaření. Jsem moc ráda, že díky Soně a programu DETOX JEDLOM se mi podařilo změnit mé dlouhodobé stravovací nešvary :o) O zdravém jídle a vaření píše Soňa přirozeně a vlídně, že se pro ně člověk velmi rád a snadno nadchne. DETOX JEDLOM určitě doporučuji každému, kdo cítí, že by rád vykročit skrze stravu blíže ke zdraví.
Klára Hrubáwww.klarahruba.cz
Objavila som a spoznala mnoho nových pochutin a ingrediencií, o ktorých som doteraz netušila. Pre mňa osobne bol tento detox prínosom, cítim sa ľahšia, aj ked som sa nevážila a veľkým plusom je energia, ktorú mám aj večer.
Mária účastíčka online kurzu Detox jedlom

AKÁ JE CENA KURZU?

Online kurz Detox jedlom stojí 59 Euro vrátane DPH. 
Kúpte si ho ešte dnes a získajte ho so zľavou 15% za cenu 49,90 Euro. Táto špeciálna ponuka platí do 24.5. 2020

Kurz tiež môžete platiť v českých korunách. Finálna cena s DPH je 1609 Kč. Predpredajová zvýhodnená cena je 1359 Kč.

Za túto cenu získate:

♥ minimálne 40 receptov s fotkou a pdf verziou, ktorú si môžete vytlačiť 
♥ hodnotné informácie z celostnej medicíny o vzťahu medzi jedlom a zdravím
♥ 6 bonusových článkov zameraných na zdravie  
♥ exkluzívnu 10% zľavu na celý nákup v internetovom obchode www.pangreen.sk
♥ moju osobnú podporu a motiváciu
♥ prístup do uzavretej facebookovej skupiny 

Hodina osobnej konzultácie s výživovým poradcom začína približne na rovnakej cene, ako celý tento kurz. 3 - 5 hodinový kurz varenia, kde sa naučíte 4 recepty vás spravidla vyjde ešte drahšie.

Čo ak zistíte, že vám kurz nevyhovuje?

Čo ak zistíte, že program nie je pre vás? Že vám nevyhovuje? Úplne to chápem, každý sme iný. Záleží mi na tom, aby ste z neho mali radosť a priniesol vám výsledky. Preto stačí, ak mi do 14 dní od jeho zákupenia dáte vedieť, že vám nevyhovuje a ja vám bez ďalších otázok vrátim peniaze.

Možno si ešte kladiete nejaké otázky...

Neviem variť, má pre mňa kurz zmysel?

Základom zdravia je domáca strava, varená podľa jednoduchých, ale dôležitých princípov. Recepty sú jednoduché a do podrobnosti vysvetlené. Takže, ak máte chuť a budete chcieť variť, kurz pre vás zmysel určite má.

Môžem vstúpiť do kurzu, aj keď mám bezlepkovú diétu?

Mnoho jedál v kurze je bez lepku. Lepkové prílohy môžete jednoducho nahradiť tými bezlepkovými. V mnohých receptoch uvádzam priamo bezlepkovú verziu. A v prípade potreby vám budem k dispozícii s radou :-)

Nemám veľa času, chodím do práce. Budem to stíhať?

Uvedomujem si, že mnohí pracujeme a kurz som pripravila s týmto vedomím. Narovinu, nejaký čas v kuchyni budete musieť stráviť. Jedlá sú zoradené tak, aby na seba nadväzovali. Napríklad ryžu si uvaríte na večeru a zároveň aj na ďalší deň na obed do iného pokrmu. Berte tento kurz s radosťou :-) Ak niečo dokonale nestihnete, nevadí. Získate základy, naštartujete sa a hlavne sa ku kurzu budete mocť vyše 3 mesiace vracať.

Nemám Facebook a nechcem si ho založiť. Môžem aj tak vstúpiť do kurzu?

Samozrejme. Naša uzavretá FB skupina je bonusom, ktorý môžete ale nemusíte využiť. Každá sme iná a z predchádzajúcich kurzov mám skúsenosť, že niektoré dámy skupinu využívali aktívne a dokonca motivovali ostatné, iné sa potichu prizerali a boli aj také, ktoré do skupiny nevstúpili. Verím, že uzavretá skupina na facebooku je výborná na zdieľanie a dokáže krásne motivovať. Ale ak sa rozhodnete do nej nevstúpiť, budem pre vás k dispozícii aj prostredníctvom emailu.

OBJEDNAJTE SI KURZ TERAZ 

Urobte to pre seba. Zaslúžite si to. 

Vstúpte do programu kliknutím na toto tlačítko a vyplnením potrebných údajov. 
↓↓↓

Budem sa na vás tešiť!

Soňa, Láskavé varenie

Predpredaj so zvýhodnenou cenou skončí o:

Máte ešte otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď? Rada vám ju zodpoviem. 
Pošlite mi email na sona@sonamaleterova.sk