On-line program

DETOX JEDLOM

Naučte sa variť jednoduché, chutné a zdravé jedlá, ktoré práve na jar vaše telo potrebuje. 

 • Už nechcete sledovať ako vám pribúdajú kilá?
 • Cítite, že klasická strava založená na mäse, mlieku a bielej múke vám nerobí dobre, ale neviete čím ju nahradiť? 
 • Chcete dať zbohom jarnej únave, migrénam, problémom s trávením či vyriešiť svoju problematickú pleť?

Skúste

Skúste jesť 3 týždne inak - sezónne, ľahko a podľa fungujúcich princípov tradičnej čínskej medicíny

 ⤵︎

Vstúpte do 3-týždňového online kurzu varenia vhodného na jar a leto. 

Do kurzu môžete vstúpiť kedykoľvek v období od 25.4. do 31.7. Celú túto dobu bude pre vás kurz prístupný. 

0 ľudí už týmto kurzom prešlo

Odhoďte staré presvedčenia o strave a budete veľmi prekvapené zmenou, ktorú pocítite. Jar je ideálnym obdobím na takúto zmenu. Naše telo potrebuje odľahčiť stravu, ubrať tuky a celkovo prečistiť.

Čínska medicína vníma pečeň ako veľmi dôležitý orgán, ktorý je zodpovedný za metabolizmus tukov aj cukrov. Oslabená pečeň nedokáže premieňať tuky na potrebnú energiu. Tuky sa ukladajú v našom tele. 

Práve teraz je na vrchole svojich síl a potrebuje podporiť. Naučíte sa to v tomto kurze. 

Otázka na vás

Dovoľte mi opýtať sa vás:

 • Čo keby ste sa stali zdravšou a krajšou pomocou jedla, ktoré vám bude chutiť?
 • Čo keby ste 14 dní nemuseli premýšľať čo zdravé uvariť a len by ste sa nechali viesť a čistili svoje telo?
 • Čo keby ste si vytvorili jednoduché návyky, pomocou ktorých postavíte základy pre svoj zdravší život?

Dokážete to

Tak ako ja pred 7 rokmi 

Roky ma trápila nezdravá pleť, pocit nafúknutého brucha a nezvládateľné chute na sladké. Zle som spávala a v noci som sa budila spotená. Nebolo to príjemné. Skúšala som bylinky, očistné pitné kúry, no vždy fungovali len krátko.

Pred 7 rokmi som začala jesť podľa princípov, ktoré učím v tomto kurze a funguje to. Môžem sa chutne a dosýta najesť a mám počas dňa kopec energie.

Vďaka tejto zmene je môj jedálniček pestrejší, zaujímavejší a oveľa bohatší na živiny. A vôbec nepočítam kalórie

Keďže som si to overila sama na sebe, viem vám s istotou povedať, že ak sa rozhodnete pustiť do akcie, môžete sa cítiť a vyzerať lepšie.

 • Schudla som na problémových partiách a moje telo sa nezmenilo ani po pôrode.
 • V priebehu pár týždňov sa mi krásne vyčistila pleť. A to som si s ňou roky nevedela poradiť.
 • Vo veku 38 rokov sa mi bez komplikácií narodil zdravý synček. Počas celého tehotenstva som sa cítila fit a z pôrodnice som sa vrátila len so 4 kg navyše.

Volám sa Soňa Maléterová a zdravým varením som inšpirovala už viac ako 3500 ľudí.

 

Varím jedlá, ktoré dokážu pomôcť telu pri detoxikácii, podporiť trávenie a pritom výborne chutia. 

 

Vychádzam z princípov tradičnej čínskej medicíny, ktorá sa na človeka pozerá ako na celok a chápe súvislosti medzi jedlom a zdravím (fyzickým aj psychickým).

Pridajte sa

Pridajte sa k ženám, ktoré sa naučili variť zdravo a cítia sa výborne

Pre mňa to bol výborný program. Páčilo sa mi spracovanie programu, recepty, bonusy, nákupný zoznam. A recepty boli výborné. Aj postačujúce. Hlad som nemala. Naučila som sa od Soničky nové veci a budem ich pri príprave jedál používať. A recepty z tohto programu budem využívať naďalej👍. Takže pre mňa veľmi prínosné, obohacujúce. Ja som bola od začiatku nadšená a program predčil moje očakávania. Sonička- veľké ĎAKUJEM. Veľmi sa teším, že som sa mohla zúčastniť.
Ľubica P. účastnička online kurzu Detox jedlom
Pre mňa veľmi vhodné stravovanie. Už počas kurzu som uberala na objeme, cítila som sa úplne ľahúčko a sviežo. Mám viac energie a lepší spánok. Ďakujem :) Recepty sú skvelé, chutné, výživné a dcérke chutia tiež. Ešte raz ďakujem :)
Beáta Gallyová účastníčka online kurzu Detox jedlom
Mala som dlhodobo problémy s trávením, často ma trápili kŕče :( Vedela som, ktoré potraviny mi spôsobujú problémy, ale nevedela som, ako ich vyradiť z jedálnička tak aby bol pestrý, chutný a zdravý zároveň. Tento program ma zaujal hlavne preto, že vylučoval práve potraviny, ktoré mi nerobili dobre. Ale úplne najviac preto, že recepty sú tepelne upravované - paradoxne mne veľa surovej zeleniny na trávenie nesedí :( Účasť v jarnom programe ma tak nadchla, že som neváhala a prihlásila sa aj na jesenný. Konečne som sa naučila používať zdravé suroviny v naozaj chutných receptoch :) Čo ma teší najviac je, že som po druhom kurze svojim nadšením "nakazila" aj svoju dcéru. A stratili sa problémy s trávením. Teším sa na ďalší kurz a tvoje prekvapenie v ňom. Milujem tvoj hruškový krém s kuzu:)
Adriana Havlínováúčastníčka online kurzu Detox jedlom
Online kurz Jar/Leto som úspešne absolvovala od začiatku až do konca a neskutočne ma to bavilo. Recepty boli veľmi chutné, krásne na tanieri a sýte. Ochutnávali a spoznávali nové chute aj moje dve detičky a manžel. K receptom sa vraciam pravidelne, nie úplne ku všetkým, ale určite k väčšej polovičke. Kvasenú zeleninu máme skoro stále. Je úžasná a hlavne zdravá. Musím ale povedať/napísať :) že to bolo náročnejšie na čas. Každopádne som sa už hneď po prvom týždni citila perfektne, ľahšie a krajšie :)
Lucia Sotákováúčastníčka online kurzu Detox jedlom

Vytvorila som pre vás jedinečný online program 

DETOX JEDLOM

Výnimočný kurz, v ktorom sa naučíte variť chutné a plnohodnotné jedlá bez živočíšnych potravín a zaťažujúcich zložiek ako je cukor, chemické ochucovadlá, biele pečivo a polotovary. Posilníte tak svoje vnútorné orgány a podporíte vylučovanie toxínov. 

Nemusíte byť vegan. Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí chcú častejšie variť zdravšie, bez chémie a v súlade s ročným obdobím. 

Kurz je tiež vhodný pre ľudí s intoleranciou či alergiou na mlieko a vajíčka. Kurz je tiež vhodný pre ľudí s alergiou na lepok.

Do kurzu môžete vstúpiť kedykoľvek v období od 25.4. do 31.7. Celú túto dobu bude pre vás kurz prístupný. 

0 ľudí už týmto kurzom prešlo

Priebeh

Ako bude Detox jedlom prebiehať

Po objednaní a zaplatení kurzu dostanete na svoj e-mail prístupové údaje do neverejnej členskej sekcie online kurzu. Tu sa vám po prihlásení bude postupne zobrazovať obsah kurzu - všetky informácie, kompletné jedálničky, nákupné zoznamy a ďalšie zaujímavé bonusy.

Každý týždeň vás privítam videom, v ktorom si povieme, čo vás čaká. Ďalej budete pokračovať jednotlivými krokmi. Tie sú veľmi prehľadné a logicky usporiadané. 

No môžete si zvoliť vlastné tempo, pretože kurz bude otvorený až do konca júla 2022. Do členskej sekcie kurzu sa dostanete zo svojho počítača, smartphonu alebo tabletu. 

1. týždeň:
Pripravíte sa teoreticky a prakticky

Tento týždeň je rozdelený do 2 častí.

V prvej vás čaká trochu teórie a pochopenie súvislostí a princípov. 

Druhá časť je praktická. V nej si pripravíte všetko potrebné a nakúpite podľa prehľadného nákupného zoznamu

2. týždeň: 
Začnete variť podľa jedálnička

Na celý týždeň odo mňa dostanete jedálniček s receptami na raňajky, obed a večeru. Súčasťou budú fotky jedál, aby ste sa mali na čo tešiť. Každý recept pre vás bude aj v pdf verzii, aby ste si ho mohli vytlačiť.

Jedlá sú chutné a jednoduché na prípravu. Budete variť z bežne dostupných sezónnych surovín. Zopár ingrediencií bude potrebné kúpiť v zdravej výžive. 

3. týždeň: 
Varíte a podporíte vnútorné orgány

Tento týždeň bude vyzerať podobne ako predchádzajúci. Dostanete odo mňa nový jedálniček s receptami na raňajky, obed a večeru. 

Ku koncu týždňa ešte viac podporíme očistu. Ale nebojte sa, nič drastické to nebude. Tento kurz je o jedení, nie o hladovaní :) 

Bonusy

A to nie je všetko. Mám pre vás ešte týchto 5 bonusov

BONUS 1:
Prehľadné nákupné zoznamy na dva týždne

Dostanete odo mňa prehľadné nákupné zoznamy, ktoré si môžete vytlačiť. Suroviny v nich sú rozdelené do jednotlivých kategórií, aby sa vám lepšie nakupovalo. 

Väčšina ingrediencií, z ktorých budete variť je bežne dostupných. No niektoré možno nebudete poznať. K nim som vám pripravila jednoduché vysvetlivky a tipy, ako vyberať. 

BONUS 2:
Zdravé črevá - základ imunity

Črevá sa označujú ako druhý mozog a nie je to náhoda. Sú základom silnej imunity ale aj dobrej psychickej pohody. Preto som sa rozhodla venovať im celú jednu bonusovú kapitolu. A povieme si aj veci, o ktorých sa v spoločnosti bežne nehovorí:) 

Dozviete sa veľa z najnovších vedeckých poznatkov, ale tiež sa naučíte krok za krokom pripravovať fermentovanú zeleninu.

Vykvasená zelenina pripravená na konzumáciu

BONUS 3:
Zľava 10% na nákup v e-shope Svět plodů 

Vstupom do kurzu získate zľavu 10% na celý nákup
v slovenskom aj českom e-shope Svět plodů.cz nebo Svět plodů.sk

Tento e-shop ponúka vysoko kvalitné orechy, semienka, orechové masla, klíčky a ďalšie produkty pre zdravú výživu. 

BONUS 4:
Zľava 10% na Sadu pohárov na kvasenie zeleniny

Vstupom do kurzu získate
zľavu 10% na nákup sady
2 špeciálnych praktických pohárov na kvasenie zeleniny značky Lékué v internetovom obchode www.ekonetka.sk

Zľava v tomto e-shope platí len na túto sadu pohárov. 

BONUS 5:
Možnosť vyhrať darček v hodnote 20 Euro

Každá z vás, ktorá prejde kurzom a splní jenoduché pravidlá pre zaradenie do súťaže, bude môcť vyhrať balíček zdravých potravín v hodnote 20 Euro. 

Váš zisk

Čo vstupom do programu získate?

Vyvážený jedálniček

3 hlavné plnohodnotné jedlá na každý deň zaručia, že vám nebudú chýbať žiadne živiny.

Prehľadné nákupné zoznamy

Na obidva týždne dostanete nákupné zoznamy, ktoré vám ušetria kopec času.

2 týždne bez starostí čo variť

14 dní nebudete musieť rozmýšľať, čo budete variť. Vymyslela som to za vás a poskladala tak, aby ste to mali čo najmenej náročné. Všetky recepty si budete môcť jednoducho vytlačiť a navždy vám ostanú.

Moju každodennú podporu

Záleží mi na tom, aby ste sa v kurze cítili dobre. Preto vám budem denne k dispozícii vo facebookovej skupine aj na e-maily a budem vás na ceste za vašim lepším zdravím podporovať.

Pocit ľahkosti bez hladu

Vďaka vhodne nakombinovaným a zároveň odľahčeným jedlám sa najete do sýta. Hladovanie nie je cesta ku zdraviu ani k štíhlej línii.

Bonusové články a videá o dôležitých orgánoch podľa ŤČM

Na konci kurzu budete vedieť ako sa starať o svoje dôležité orgány - črevá, pečeň a srdce.

Tipy na zdravšie maškrty

Naučíte sa pripravovať zdravšie maškrty bez cukru a nezdravých tukov.

Konkrétne tipy ako podporíte lepšie trávenie

V tomto kurze sa zameriavame na jedlo. Ale povieme si aj o ďalších kusoch skladačky, ktoré sú pre dobré trávenie veľmi dôležité.

Prístup do uzavretej FB skupiny

Spolu s prístupmi do kurzu získate aj prístup do uzavretej facebookovej skupiny, kde budete môcť bez obáv zdieľať vaše úspechy, skúsenosti, či zakopnutia na ceste za vašim lepším zdravím. Môžete tu tiež klásť otázky a pýtať sa na čokoľvek. Vo FB skupine si tykáme :-)

Vstup do uzavretej členskej sekcie

K celému obsahu kurzu sa dostanete z pohodlia domova prostredníctvom prehľadnej členskej sekcie. Môžete sa do nej vracať podľa potreby,

Ako to vyzerá

Chcete vidieť, ako to v kurze vyzerá? Nahliadnite do členskej sekcie

Výhoda

Čo je veľkou výhodou tohoto online kurzu oproti klasickým kurzom varenia? 

 • Pohodlie a flexibilita
  Všetko sa naučíte z pohodlia domova. Pripájate sa vtedy, keď vám to vyhovuje.
 • Všetky informácie na jednom mieste
  Do členskej sekcie kurzu sa kedykoľvek dostanete zo svojho mobilu, počítača či tabletu. Vďaka tomu máte všetky informácie poruke. Môžete si priamo v obchode či na ceste z práce pozrieť nákupný zoznam alebo konkrétny recept, ktorý sa chystáte variť.
 • Jedálniček a recepty na 2 týždne
  V bežnom kurze varenia naživo sa naučíte pripravovať len zopár receptov. V tomto kurze získate recepty na 2 týždne, ktoré vám navždy ostanú.
 • Dostatok času
  K celému obsahu kurzu sa budete môcť vracať až do konca júla. Nemusíte zvládnuť všetko za 3 týždne, môžete ísť svojim vlastným tempom.
 • Moja dlhodobá podpora od 25.4. do 31.7.
  Budem s vami počas celého trvania kurzu. Vždy, keď budete potrebovať poradiť, podporiť, budem vám k dispozícii.
 • Oplatí sa to
  Hodina osobnej konzultácie s výživovým poradcom začína približne na rovnakej cene, ako celý tento kurz. 3 - 5 hodinový kurz varenia, kde sa naučíte 4 recepty vás spravidla vyjde ešte drahšie.
Uvědomila jsem si, že neustále vařím stejná jídla. Chtělo to změnu. A v té době se ke mně dostal program Detox jídlem. Řekla jsem si: "Proč nezkusit něco nového?" Úplné vynechání masa, mléčných výrobků a cukru mi nedělalo žádný problém. Na začátku mně v jídelníčku trochu chyběla vajíčka, ale díky zajímavým a nápaditým chuťovým kombinacím brzy tento pocit úplně vymizel. Po absolvování detox programu jsem se cítila svěže, plná energie a vitality. Začala jsem nově kombinovat potraviny a různoroději kombinovat koření na dochucování. Za největší úspěch považuji, že jsem Soniny recepty natrvalo zařadila do svého jídelníčku a Sonin přístup ke stravování pozitivně ovlyvnil mé stravovací návyky. Soňo, moc děkuji :-)
Štěpánka Zeithamlováhomeopatka a aromaterapeutka www.stepankazeithamlova.cz
Objavila som a spoznala mnoho nových pochutin a ingrediencií, o ktorých som doteraz netušila. Pre mňa osobne bol tento detox prínosom, cítim sa ľahšia, aj ked som sa nevážila a veľkým plusom je energia, ktorú mám aj večer.
Mária účastíčka online kurzu Detox jedlom
Jsem velmi vděčná za Sonin detox jídlem. Byla to pro mně velká výzva, ale v pohodě jsem to zvládla a díky programu jsem vnesla do svého jídelníčku pozitívni změny. Cítim jse skvěle a co si opravdu užívám je to, že vůbec nemám pocit nafouknutého břicha, jako jsem poslední dobou měla každý den. Velmi příjemným bonusem byl Sonin přístup, její podpora a rady, kde suroviny nakoupit.
Lucie Horenská průvodkyně na cestě vašeho příjemného života www.luciehorenska.cz
Soně moc děkuji za velmi milé a srozumitelné objasnění principů. Vše je sepsané přehledně a díky porozumění zásadám je snadné je uplatňovat. Díky Soně jsem si zažila úžasný pocit klidu a pohody při dodržení doporučených principů. Ne až na konci programu, ale hned v přípravném týdnu. Jídla jsou velmi chutná a snadná na přípravu. Program je i skvělou kuchařskou knihou plnou krásných fotek, které lákají k vaření. Jsem moc ráda, že díky Soně a programu DETOX JEDLOM se mi podařilo změnit mé dlouhodobé stravovací nešvary :o) O zdravém jídle a vaření píše Soňa přirozeně a vlídně, že se pro ně člověk velmi rád a snadno nadchne. DETOX JEDLOM určitě doporučuji každému, kdo cítí, že by rád vykročit skrze stravu blíže ke zdraví.
Klára Hrubáwww.klarahruba.cz

Cena

Cena kurzu Detox jedlom je

 59 Euro (1499 Kč)

Za túto cenu získate

♥ viac ako 40 zdravých nenáročných receptov s fotkou a pdf verziou pre tlač
♥ praktické nákupné zoznamy a tipy na zdravé potraviny 
♥ hodnotné informácie z celostnej medicíny o vzťahu medzi jedlom a zdravím
♥ 7 bonusových článkov zameraných na zdravie  
♥ 10% zľavu na celý nákup v internetovom obchode www.svetplodu.sk a www.svetplodu.cz
♥ 10% zľavu na praktickú sadu dvoch pohárov na kvasenie značky Lékué 
♥ moju osobnú podporu a motiváciu
♥ prístup do uzavretej facebookovej skupiny 
♥ šancu získať darček v hodnote 20 Euro 

Do kurzu môžete vstúpiť kedykoľvek v období od 25.4. do 31.7. Celú túto dobu bude pre vás kurz prístupný. 

0 ľudí už týmto kurzom prešlo

Čo ak zistíte, že vám kurz nevyhovuje?

Čo ak zistíte, že program nie je pre vás? Že vám nevyhovuje? Úplne to chápem, každý sme iný. Záleží mi na tom, aby ste z neho mali radosť a priniesol vám výsledky. Preto stačí, ak mi do 14 dní od vstupu do kurzu dáte vedieť, že vám nevyhovuje a ja vám bez ďalších otázok vrátim peniaze.

Je to pre vás?

Pre koho som vytvorila tento kurz

 • Pre každého kto verí, že zdravie má vo vlastných rukách. 
 • Pre všetkých, ktorí chcú variť viac rastlinných jedál zo zdravotných alebo etických či ekologických dôvodov. 
 • Pre ľudí s intoleranciou mlieka, vajec či lepku, ktorí hľadajú komplexné riešenie.
 • Pre tých, ktorí už vedia, že diéty nefungujú a zdravie a krása je životný štýl. 
 • Pre odvážnych, ktorí sa neboja zmien
  a radi sa učia nové veci. 

Otázky

Možno si ešte kladiete nejaké otázky...

Neviem variť, má pre mňa kurz zmysel?

Základom zdravia je domáca strava, varená podľa jednoduchých, ale dôležitých princípov. Recepty sú nenáročné a do podrobnosti vysvetlené. Takže, ak máte chuť a budete chcieť variť, kurz pre vás zmysel určite má.

Môžem vstúpiť do kurzu, aj keď mám bezlepkovú diétu?

Mnoho jedál v kurze je bez lepku. Lepkové prílohy môžete jednoducho nahradiť tými bezlepkovými. V mnohých receptoch uvádzam priamo bezlepkovú verziu. A v prípade potreby vám budem k dispozícii s radou. :-)

Nemám veľa času, chodím do práce. Budem to stíhať?

Uvedomujem si, že mnohí pracujeme a kurz som pripravila s týmto vedomím. Narovinu, nejaký čas v kuchyni budete musieť stráviť. Jedlá sú zoradené tak, aby na seba nadväzovali. Obilniny či strukoviny budete variť vždy na 2 dni dopredu.  Niektoré jedlá si môžete pripraviť predchádzjúci deň. Berte tento kurz s radosťou :-) Ak niečo dokonale nestihnete, nevadí. Získate základy, naštartujete sa a hlavne sa ku kurzu budete mocť vyše 3 mesiace vracať.

Nemám Facebook a nechcem si ho založiť. Môžem aj tak vstúpiť do kurzu?

Samozrejme. Naša uzavretá FB skupina je bonusom, ktorý môžete ale nemusíte využiť. Každá sme iná a z predchádzajúcich kurzov mám skúsenosť, že niektoré dámy skupinu využívali aktívne a dokonca motivovali ostatné, iné sa potichu prizerali. Boli aj také, ktoré do skupiny nevstúpili. Verím, že uzavretá skupina na facebooku je výborná na zdieľanie a dokáže krásne motivovať. Ale ak sa rozhodnete do nej nevstúpiť, budem pre vás k dispozícii aj prostredníctvom emailu.

OBJEDNAJTE SI KURZ TERAZ 

Vstúpte do programu kliknutím na toto tlačítko a vyplnením potrebných údajov. 
↓↓↓

Budem sa na vás tešiť!

Soňa, Láskavé varenie

Máte ešte otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď? Rada vám ju zodpoviem. 
Pošlite mi email na sona@sonamaleterova.sk