ZMEŇ MYSLENIE

a získaj vysnívanú postavu

6-týždňový kurz

Zmeň svoje myslenie, vďaka čomu získaš
a udržíš si postavu, po ktorej túžiš. 

 

Koľkokrát si už, milá žena, zažila toto? Vravela si si:
A teraz to už dám.
Táto diéta určite funguje, veď to tu píšu.
Zvládnem to.

Konečne budem so sebou spokojná.

Koľko zaručených diét si už vyskúšala? Možno aj fungovali a splnili tvoje očakávania. Lenže na ako dlho? 

A potom prišlo sklamanie. Temné údolie, v ktorom si sa ešte viac utvrdila, že si nemožná.
Že si hrozná. Že ty to nedokážeš.

 

PROSÍM, NEVER TOMU

Nie je to pravda. Len si si vybrala cestu, která ti nemohla dlhodobo fungovať. Nie preto, že ty si pokazená. 

Jednoducho preto, že diéty nefungujú. Jednoducho nemôžu. 

Ignorujú niečo absolútne zásadné. Niečo, bez čoho nemáš šancu byť dlhodobo spokojná, zdravá či štíhla. 

TVOJ MOZOG

Prezradím ti tajomstvo - mozog je niečo ako sval. Môžeš ho trénovať rovnako ako svoje telo
a postupne formovať. Vôbec to nebolí a nemusíš tým tráviť celé dni. 

MÁŠ TO TAK AJ TY?

 • Príliš často premýšľaš o jedle, buď máš na niečo nutkavú chuť alebo sa trápiš tým, čo by si nemala jesť?
 • Poznáš princípy zdravého stravovania, vyskúšala si už viacero diét, no stále sa ti nedarí dosiahnuť a udržať si vysnívanú postavu?
 • Máš pocit, že nie si dosť dobrá a skutočnú hodnotu budeš mať, až keď budeš štíhla?
 • Často ješ, keď sa cítiš pod tlakom a jedlom si “liečiš” svoje emócie?
 • Nechceš už diétovať, hladovať no chceš mať postavu, s ktorou budeš spokojná?
 • Cítiš veľkú frustráciu z toho, že priberáš a vôbec nechápeš prečo práve ty?
 • Nedokážeš odolať nutkavej chuti na sladké a jeden kúsok ti nikdy nestačí?

Ak si sa našla

aspoň v jednom z týchto tvrdení, nevzdávaj to so sebou.
Po skončení tohto kurzu budeš úplne inde: 

 • Naučíš sa pracovať so svojimi vedomými myšlienkami a tým programovať svoje podvedomie. Tvoje podvedomie riadi všetky procesy v tvojom tele (ako napr. dýchanie, trávenie) a riadi aj to, po akom jedle siahaš a koľko ho zješ.
 • Prenastavíš si raz a navždy svoj vzťah k jedlu tak, aby ťa už neovládalo.
 • Naučíš sa vnímať svoje telo, dávať mu pozornosť a plnú dôveru. Tvoje telo vie, čo je pre neho dobré, ak je oslobodené od emócií.
 • Pochopíš ako skutočne funguje tvoje telo a naučíš sa ho vyživiť plnohodnotným jedlom. Tak, aby si sa nemusela dojedať prázdnymi kalóriami.
 • Naučíš sa rozoznať medzi hladom a chuťou a jesť vtedy, keď máš hlad.
 • Tvoje sabotujúce myšlienky ťa prestanú ovládať. Staneš sa sebavedomejšou, vyrovnanejšou a spokojnejšou.
 • Osvojíš si stratégie, ktoré ti pomôžu s emočným jedením.
 • Od základov zmeníš svoj vzťah k tvojmu telu. Začneš mu znovu dôverovať. Už mu nebudeš chcieť ubližovať, ale s láskou sa o neho starať.

Vykroč na cestu udržateľného chudnutia.
Znovu pocítiš dôveru v samu seba a vo svoje telo.

Začneš žiariť a pocíti to aj tvoje okolie.  

Vstúp do 6 týždňového on-line kurzu, kde prepájame telo
s hlavou a pozeráme sa na seba ako na jedinečný celok. 

Zmení ti to nielen myslenie ale aj život. Naučíš sa vnímať svoje telo. Neubližovať mu naďalej a dávať svojmu telu to čo ozaj potrebuje a čo si zaslúži. Naše telo predsa nieje odpadkový kôš! Naučí ťa myslieť pozitívne a tvoje negatívne myšlienky vypúšťať. Nebudeš už svoje emócie zajedať. Naučíš sa ich vnímať a riešiť problémy. Pomôže ti to aj v osobnom živote. Lebo Soňa je úžasná!

Veronika Tirpakova

Najlepší kurz aký som kedy absolvovala. Toľko aha momentov, a drobností ktoré do seba zapadli. Moje negatívne myšlienky ma veľmi ovládali, saboter a strach boli moji verní spoločníci. Naučila som sa ako s nimi pracovať. Myšlienky sú len myšlienky, nie je to skutočnosť. Som oveľa sebavedomejšia a zmenu na mne si všimol aj môj muž.

Jana Zelienková

Láskavý kurz, tak by som ho nazvala...otvoril mi srdce k samej sebe, aby som bola k sebe láskavá, tolerantná, nehnevala sa na seba, aby som sa dokázala prijať v danom momente taká, aká som, že ale nemusím stagnovať a môžem ísť ďalej a posúvať sa v akejkoľvek oblasti...že ak sa budem ľúbiť a budem zazdrojovaná, nájdem si čas na jedlo, doprajem si kvalitné jedlo a budem úplne v pohode, aj keď zjem fajnový koláčik, lebo žiadne jedlo nie je zakázané😀 a hlavne, ak budem v pohode, aj celé moje stravovanie a vyžarovanie bude v pohode a jedlo už nebude hlavnou témou mojej hlavy! Cítim nesmiernu vďaku, že som tento nádherný kurz mohla zažiť, každé jedno Soničkine vypovedané slovo v sebe nieslo pre mňa niečo obohacujúce a maximálne to predčilo moje očakávania. Dopriala by som ho každej žene👌 Ďakujem♥️

Zuzana Šuľáková

Odporúčam všetkými desiatimi :) Stojí to za to. Ale hlavne treba rátať s tým, že to nie je taká tá "rychlokvasná klasika". Toto je cesta do vnútra, do hlavy, duše, srdca. Do tých (niekedy) temných zákutí, ktoré samy pred sebou ukrývame a nechceme sa ich dotknúť... Ale presne pre TOTO to za to stojí. Pretože si dáme šancu sa oslobodiť a tým zmeniť pohľad na svet okolo, ale hlavne na seba. Každopádne, najlepší výsledok je tá láska-vosť k sebe samej.

Mirka Č.

Priebeh

Ako bude kurz prebiehať?

 • Všetko sa bude diať v bezpečnom prostredí členskej sekcie na mojom webe (prístup je na heslo) a podpornej uzavretej FB skupiny vytvorenej len pre tento kurz. Skupina bude po skončení kurzu archivovaná a nikto ďalší do nej už nebude mať prístup.
 • Na začiatku týždňa vám v hlavnom videu poviem ciele pre daný týždeň. Pôjdeme naozaj do hĺbky, všetko si spolu prežijeme a precítime. Počas týždňa odo mňa dostaneš úlohy, ktoré ti nezaberú priveľa času, ale budú si vyžadovať vašu pozornosť a ochotu robiť niektoré veci inak.
 • V druhej polovici týždňa (každý štvrtok) sa stretneme na živom workshope na Zoome kde budeme pracovať spoločne. Účasť na týchto workshopoch nie je povinná, ale nadmieru prínosná.
 • Dôležitou súčasťou je moja intenzívna podpora počas celých 6 týždňov. Budem odpovedať na vaše otázky, pomáhať a radiť ak sa vám niečo nebude dariť. Budem vás motivovať, dávať príklady zo života, meniť nefunkčné vzorce. Môj prístup je priateľský, láskavý ale veci hovorím narovinu aby mali efekt.
 • K videám a úlohám sa budeš môcť kedykoľvek vrátiť. Ak nestihneš Zoom stretnutie, budeš si ho môcť pozrieť zo záznamu.
 • Prístupy k tomuto kurzu ti ostanú dlhodobo. Minimálne na 1 rok.
 • Prehľadné PDF materiály ti zjednodušia priebeh kurzu a nedovolia ti na nič zabudnúť.

Pridaj sa

do tohto kurzu, ktorým nič neriskuješ.

Pre koho je tento kurz určený?

 • Kurz je určený ženám, ktoré chcú skoncovať s kolotočom diét a nekontrolovaného priberania.
 • Ženám, ktoré chcú schudnúť udržateľným spôsobom a nechcú cítiť v súvislosti s jedlom strach, vinu či úplnú bezmoc.
 • Chcú byť spokojné a cítiť sa v rozhodovaní o jedle slobodné a nepoužívať ho ako náplasť na svoje emócie.
 • Je určený ženám, ktoré sú ochotné na sebe pracovať a nájsť si pre seba trochu času.

Kurz nie je pre teba, ak

 • Nie si ochotná nič meniť a veríš, že tvoj život riadi niekto iný alebo je daný osudom.
 • Ak si myslíš, že sledovaním videí bez tvojho aktívneho prístupu sa niečo zmení.
 • Ak zvykneš v živote hľadať výhovorky namiesto riešení a si rada v role obete, ktorá nemá svoj život pod kontrolou.

Kto ťa kurzom povedie?

Som Soňa Maléterová a pomáham ženám cítiť sa lepšie, byť zdravšie, štíhlejšie a spokojnejšie. V mojej práci prepájam myseľ s telom, lebo len tak je možné žiť dlhodobo udržateľný zdravý život. 

Naša myseľ ovplyvňuje ako sa k sebe správame a to sa odráža na našom tele. To, ako zachádzame s našim telom, aké jedlo mu doprajeme, ako odpočívame, ako sa o telo staráme, má zas veľký vplyv na našu psychiku. Sme ľudské bytosti, ktoré tvorí duša (psychika) a telo. Ak ignorujeme jedno, prejaví sa to na druhom. 

Približne od 14 rokov som sa trápila jedlom. Často som myslela na to, čo dobré by som si dala. A potom som nedokázala prestať až kým mi nebolo zle. Ďalší týždeň som to kompenzovala a jedlo som si odriekala. Makala na tom, aby som “opravila” to, čo som minulý týždeň pokazila. 

V tomto šialenom kolotoči, niekedy viac a niekedy menej intenzívnom, som žila viac ako 20 rokov

No už dlhých 8 rokov sa jedlom netrápim. Jedlo, ktoré ma vyživuje, sa stalo súčasťou môjho života a nielen epizódou na niekoľko týždňov. Slobodne si vyberám jedlo, ktoré mi robí dobre a vďaka ktorému som štíhla a plná energie aj vo veku 46 rokov

Milujem jedlo a vychutnávam si ho. Nemám potrebu sa kontrolovať, počítať kalórie ani si nič zakazovať. Slobodne a bez tlaku si vyberám jedlo, ktoré mi prospieva. Bez výčitiek si dám občas pizzu či čokoládovú tortu a naplno si ich vychutnám. Netrápim sa, či z nich priberiem, lebo viem, že nie. A už nemám potrebu sa tej torty či pizze prejesť tak ako v minulosti.

Keď som sa to mohla naučiť ja, milá žena, môžeš sa to naučiť aj ty

Témy

počas 6 týždňov urobíš veľké zmeny v týchto oblastiach:

Aj keď je kurz zameraný na zmenu myslenia, presvedčení o sebe aj o jedle a vzorcov správania, ktoré nám nepomáhajú, počas celého trvania sa budú kurzom prelínať aj moje nenáročné stravovacie tipy. Sú to pevné kotvy, ktoré mi pomáhajú aj v náročnejších časoch. Ich výhodou je, že nie sú časovo ani inak náročné a môžeš ich postupne zaradiť do svojho bežného života. 

Staň sa aj ty

jednou z mojich spokojných klientiek, ktoré si prešli týmto kurzom:

Do kurzu som vstupovala aby som si ujasnila svoj vzťah k jedlu, aby som sa naučila jesť vedome a správne. Ale naučila som sa veľa o sebe, o svojom vnútri, spoznala som sa. Ujasnila som si, kto som a ktorým smerom sa vyberiem..a čo si vyberiem. Život nám ponúka toľko ciest a v dobe, v ktorej máme všetkého nadbytok nám chýbajú tie základné veci. Napríklad úsmev. Sebaúcta. Čas pre seba. Tolerancia. Soňu odporúčam, jej kurz je veľmi výživný, plný dobrých nápadov, tipov, motivácie. Je vždy ochotná vypočuť a pomôcť. Nesúdi, pomáha. Je veľmi tolerantná. Daruj si niečo, milá žena, nájdi svoju ženskosť, daruj si tento kurz, nekupuj si drahé krémy a handry, tie ti tie vrásky nevyhladia. Tento kurz áno. Lebo len ten, kto je krásny a spokojný vo vnútri, tak pôsobí aj navonok.

Judy B.

Profesionálna rečníčka. Informačne nasýtený kurz. Veľa praktických skúseností a osobných postrehov. Odpovede na otázky účastníkov. Rôzne rady, každý si nájdete to svoje.

Zuzana Bavolárová

Tento kurz mi prišiel veľmi užitočný a plný hodnotných informácií o vlastnom tele, jeho fungovaní a ako si k nemu "násť cestu", teda cestu k sebe samej. Sonička ťa povedie veľmi láskavým spôsobom a sprostredkuje ti mnohé zaujímavé vhľady a aj vlastné skúsenosti. Odnášam si povzbudenie nastaviť zmenu v mojom stravovaní a životospráve. Odnášam si viacero praktických tipov, ktoré som začala aplikovať.

Danka Makovníková

Soni vynyslela skvely program, kde sa clovek uci od zakladu o sebe, ako sme nastaveni od detstva a v tomto kurze sme sa ucili pracovat Na sebe ako sa vnimat a mat sa rad a popritom budovat nove zvyky a ucit sa neriesit Vsetko jedlom ale sustredit sa Aj na ine veci, nejest emocionalne ale vyriesit si problemy Inak Ako jedlom. toto vsetko otvori cloveku dvere na cestu k lepsej sebe samej Aby sme si mohli Aj postavu vybudovat bez ziadnych diet.

Katka P.

V kurzu zjistíte spoustu zajímavých informací o fungování mysli, ale také těla a hormonálního systému. Laskavým způsobem získáte informace, které můžete využít k péči o sebe a své tělo a hubnutí bude příjemným bonusem.

Petra Holubová

Kurz bol super, určite odporúčam každej váhavej žene, ktorá sa nevie nakopnúť a stále to odkladá na zajtra, tak ako ja. Sonička je veľmi príjemná osôbka. Konečne som pre seba niečo urobila a hlavne mi to dávalo logiku, že prečo treba takto začať. Dá sa to aj časovo zvládnuť, videá boli tak akurát dlhé a obsahovo zaujímavé. Som rada, že som sa na tento kurz prihlásila, odnášam si veľa, za čo veľmi ďakujem.

Daniela Valová

Ak máš problémy s emocnym jedením, ak sa nemáš rada, nie je nič lepšie ako skúsiť tento kurz, zmení ti život 🙏

Katarina Rýdza

Bonusy

A to nie je všetko. Ku kurzu odo mňa dostaneš bonusy, vďaka ktorým bude tvoja zmena ešte efektívnejšia

1. BONUS 

E-book s 21 receptami na vyvážené
a plnohodnotné jedlá 

Ako variť jednoduché, lacné, chutné a na živiny bohaté zdravé jedlá?
Tento e-book ti pomôže šetriť čas v kuchyni, lebo nebudeš musieť premýšľať čo variť. Budeš sa tak môcť lepšie sústrediť na kurz a na seba. 
Tieto jedlá bežne varím a pomáhajú mi byť v dobrej kondícii.

(vo formáte PDF s možnosťou tlače)

2. BONUS 

Uvoľňujúca meditácia

Stres a napätie si často kompenzujeme jedlom. Je to preto, lebo nepoznáme iné spôsoby uvoľnenia. V priebehu kurzu sa naučíš niekoľko uvoľňujúcich techník. Táto láskavá a nesmierne uvoľnujúca meditácia nie je príliš dlhá.
Je pripravená na liečivej solfeggio frekvencii a bude čerešničkou na torte. Odporúčam púšťať si ju po príchode z práce alebo večer pred spaním. Nezaberie ti viac ako 10 minút.

(možnosť stiahnuť do mobilu v MP3)

3. BONUS 

Technika na uvoľnenie negatívnych emócií
a pocitov viny 

Práve emócie, stres či obviňovanie sú najčastejším spúšťačom nechceného alebo nekontrolovateľného jedenia. Disciplína ani potláčanie emócií nepomáha. Čo skutočne pomáha je uvedomenie, prijatie a uvoľnenie emócie. K tomu ti pomôže táto úžasná technika.

(možnosť stiahnuť do mobilu v MP3)

4. BONUS

EFT techniky na prijatie tela a zastavenie emočného jedenia 

Tieto časovo nenáročné ale veľmi efektívne techniky EFT (rozumej techniky emočnej slobody) vás naučí medzinárodne certifikovaná koučka EFT Sandra Woiwode. 

Čo ešte 

o kurze povedali ďalšie jeho účastníčky:

Kurz je super ak hľadáš pochopenie prečo sa ti nedarí chudnúť a prečo stále myslíš na jedlo a vyčítas si ho. Pochopíš ako s tymto všetkym pracovať a ako v celej tejto oblasti nájsť vlastnú cestíčku. Odporúčam:)

Ivka Kováč

Tento kurz nie je len o chudnutí, vysnívanej postave, vnímam, že bol o celkovom prístupe k životu, k sebe samej a k situáciám, ktoré nám život prináša. Bol o slobode vyberať si jedlo, ktoré robí nášmu telu dobre nie preto, že "musíme", ale preto, že pre naše telo chceme to najlepšie. Bol o tom, že len my samé si vyberáme svoje myšlienky a určujeme, či bude naša myseľ naším najväčším spojencom alebo sabotérom.

Lenka Peyloubet

Kamoška moja ,ak máš pocit,že za nič nestojís,nie si spokojná so svojím telom mas pocit,že tí všetci ubližujú a cítiš sa osamelá,Sonička ťa naučí ako sa mať rada,ako si vážiť samu seba ,že tvoje telo nieje odpadový kôš,nemusíš jesť jedlo len preto aby sa nevyhodilo,dokážeš ovládať chute na sladké,budeš sa cítiť skvelo a sebavedomo a zistíš,že najdôležitejšie je to ,čo si ty sama o sebe myslíš a nie to čo hovoria iní ľudia.

Andrea Slivoňová

Povedala by som jej že je to kurz ktorý ti krásne ukáže cestu k slobode pokial si odhodlaná zahodiť svoje obavy a strachy a si odhodlaná naučiť sa dôverovať sebe samej. Nájdeš stratenú sebadôveru a prestaneš sa báť jedla a byt na seba zla. Už sa nebojím sa najesť, učím sa mat rada svoje telo a robiť čo je preňho prospešné, ponoriť sa do seba a definovať svoje potreby

Hanka Janderová

Je to cele skvelé.. od prvého dňa až po poslednú hodinku kurzu...každý deň niečo nové veľmi zaujímavé...myšlienky na každý deň.. odnášam si odhodlanie mat sa rada..milovať sa hyckat..relaxovať...žiť v pozitívnych myšlienkach...a nevycitat si prehrešky...a chyby..ktoré spravím...zo vsadial som počúvala , že je to všetko v hlave,ale nevedela som to v tej svojej nájsť.. Sonicka mi dala podrobný perfektný návod... Ps: Čokoládu som už nejedla 20 dní co som ešte nikdy v mojom živote nedokazala,viem , že ju budem ešte jest,ale vtedy keď ja budem chcieť ,musí to byť Moje Slobodne rozhodnutie kedy a koľko...

Anka Očenášová

Pred zaciatkom kurzu som si nevedela predstavit, co ma moje myslenie spolocne s chudnutim. Teraz viem, ze prirodzene chudnutie nie je o kalorickych tabulkach, ale o uvedomeni si, ze viac nechcem svojmu telu jedlom ublizovat a je len moje rozhodnutie, ako sa k tomu postavim. V kurze som sa dozvedela o mnohych technikach a tipoch, ako zmenit rokmi zauzivane navyky a zlozvyky. Nie je to lahke, to vobec, ale je to zase moja volba a teraz tu moznost mam. Lektorka je velmi prijemna, pokojna a dava mnoho tipov aj na vlastne upokojenie svojej mysle...pretoze telo a mysel su jedno 🙂

Denisa Bílová

Sonicka je velmi prijemna a empaticka zena.Ma dobry prejav a jej videa su uzasne.Tento kurz je vyborna psychicka podpora pri problemoch s chudnutim.Sonicka vie perfektne vystihnut,co nam robi najvacsie problemy a vie velmi dobre poradit.

Valentina Horvathova

 Sii skvelá baba :-) a tým, že si si tou cestou sama prešla, vieš presne o čom hovoríš a hlavne funguje to :-)

Marcela Chmelová

Tento kurz mi priniesol do života úplne iný obzor. Som veľmi rada, že som ho absolvovala, pretože je návodom na správnu zmenu seba samej takým spôsobom, aby som chudnutie nebrala ako nejakú drezúru, ale ako niečo, čo mi pomôže cítiť sa dobre a zdravšie. Uvedomila som si, že mám slobodu vo výbere jedla, ktoré zjem, techniky, ktoré som sa naučila mi pomáhajú, aby som vedela, kedy som sýta a nemusím sa ďalej napchávať. Ďakujem za túto príjemnú skúsenosť.

Daniela Mrvová

Tento kurz mi priniesol do života úplne iný obzor. Som veľmi rada, že som ho absolvovala, pretože je návodom na správnu zmenu seba samej takým spôsobom, aby som chudnutie nebrala ako nejakú drezúru, ale ako niečo, čo mi pomôže cítiť sa dobre a zdravšie. Uvedomila som si, že mám slobodu vo výbere jedla, ktoré zjem, techniky, ktoré som sa naučila mi pomáhajú, aby som vedela, kedy som sýta a nemusím sa ďalej napchávať. Ďakujem za túto príjemnú skúsenosť.

Mirka

Treba skúsiť. Úžasný prístup. Veľmi osobné vedenie so záujmom.

Adriana Golembiovská

Velmi priateľský prístup, rozumne vysvetľovanie, rôznorodé príklady, ktoré ti ukážu ako ďalej.

Adela Koňová