Prihláška do online kurzu

Škola zdravých návykov

pre ženy

   Postav základy svojho zdravia cez malé, ale silné návyky robené dlhodobo a s láskou.

Kúpou tohto balíčka získavaš:
6 týždňový online video kurz 

s prístupom na celý 1 rok

a s pracovnými listami v pdf

Špeciálne BONUSY:

 • 1
  Neobmedzený prístup na 1 rok k celému kurzu a jeho aktualizáciám
  Ku kurzu sa budeš môcť vracať po dobu 1 roka od jeho začiatku. Po túto dobu budeš mať k dispozícii všetky aktualizácie a novinky v kurze.
 • 2
  Prehľadného sprievodcu celým rokom podľa TČM
  Každé obdobie roka sa podľa Tradičnej čínskej medicíny líši svojou energiou a vyžaduje si trochu iný prístup. Prehľadný a detailne prepracovaný sprievodca ti ukáže ako sa o seba v rôznych mesiacoch starať, na ktoré orgány sa zamerať a ako prirodzenou cestou podporiť svoje zdravie.
 • 3
  Ukážkový liečivý jedálniček na 7 dní
  Kompletne spracovaný jedálniček na celý týždeň (1 variant pre obdobie leta, druhý pre obdobie zimy) vrátane receptov v pdf formáta a fotiek jedál. Môžeš si sama na sebe vyskúšať benefity prirodzenej liečivej stravy.
 • 4
  Živé online stretnutia cez Zoom raz za 4 týždne 
  Osobné online stretnutie so Soňou, raz za mesiac po dobu 1 roka. Budeš sa môcť opýtať na čokoľvek budeš potrebovať a tiež naberieš kopec inšpirácie od ostatných žien v kurze, ktoré možno riešia to čo práve ty.

Vyplnením a odoslaním prihlášky súhlasíte s:

 • ÁNO súhlasím,
  že získam prístup na 1 rok do 6 týždňového online kurzu Škola zdravých návykov pre ženy.
 • ÁNO viem,
  že k online kurzu dostanem ďalšie hodnotné bonusy.
 • ÁNO viem,
  že prístupy do tohto kurzu mi prídu na môj email niekoľko dní pred začiatkom kurzu.
 • ÁNO, je mi jasné, že na celý kurz mám 100% garanciu vrátenia peňazí
  ak zistím, že mi kurz nevyhovuje, môžem do 30 dní od jeho spustenia požiadať o vrátenie peňazí a celú sumu dostanem bez otázok späť.

Vyplňte, prosím, pozorne údaje do objednávky a nakonci stlačte tlačítko "ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU"

Zopár referencií na moje kurzy: 

Neľutujem ani korunu, ktorú som investovala so Školy zdravých návykov pre ženy. Veľmi oceňujem spôsob, akým je kurz pripravený. Logicky, prakticky a prehľadne. Osobné stretnutie bolo úžasné. Zmeny, ktoré vďaka kurzu robím mi veľmi pomáhajú a cítim sa lepšie.
Petra účastníčka kurzu Škola zdravých návykov pre ženy
Z kurzu som bola nadšená. Nielen z jedál, ktoré sú výborné a cítila som sa po nich sýta ale zároveň ľahká. Ale aj celkové prostredie kurzu je krásne. Súvislosti sú vysvetlené jednoducho, pre mňa v ňom bolo dosť veľa nových informácií, ale nemala som z nich plnú hlavu. K receptom sa budem vracať a určite chcem variť podľa týchto zásad. A najväčšiu radosť mám z toho, že som schudla 2 kilá! Ďakujem
Renáta39 rokov
Díky Soně jsem si zažila úžasný pocit klidu a pohody při dodržení doporučených principů. Ne až na konci kurzu, ale hned v přípravném týdnu. Jídla jsou velmi chutná a snadná na přípravu. Program je i skvělou kuchařskou knihou plnou krásných fotek, které lákají k vaření. Jsem moc ráda, že díky Soně se mi podařilo změnit mé dlouhodobé stravovací nešvary :o) O zdravém jídle a vaření píše Soňa přirozeně a vlídně, že se pro ně člověk velmi rád a snadno nadchne. Její kurzy určitě doporučuji každému, kdo cítí, že by rád vykročit skrze stravu blíže ke zdraví.
Klára Hrubáwww.klarahruba.cz
Sonička, chcem sa poďakovať za jesenný kurz, skvelé recepty a rady. Určite ešte vyskúšam aj recepty ktoré som nestihla. A teším sa na jarný kurz a ďalšie nové nápady a recepty na varenie😊
Mirka
Týmto kurzom som sa naučila kombinovať potraviny a koreniny. Vždy som šupky zo zeleniny a jadierka vyhadzovala a teraz vlastne všetko využijem. Naučila som sa používať riasu, o ktorej som iba počula, Miso pastu a veľa ďalších vychytávok.
Iveta Olšová

Potrebujete s niečim poradiť? Píšte alebo volajte:

sona@sonamaleterova.sk 

 + 420 724 061 147