Nechcete sa už trápiť diétami, bojovať s jedlom
a schovávať svoje telo do neženských šiat?

Presne pre vás som pripravila
webinár ZDARMA

3 TAJOMSTVÁ

dlhodobej štíhlosti

Ak patríte k ženám, ktoré už nechcú diétovať, hladovať, stále sa kontrolovať no chcú mať postavu, s ktorou budú spokojné, toto vysielanie je pre vás.

Odnesiete si tipy a uvedomenia, ktoré vám pomôžu prepísať vzorce, ktoré vám bránia byť štíhle.

 • Často premýšľate o jedle, buď máte na niečo nutkavú chuť alebo sa trápite tým, čo by ste nemali jesť?
 • Zvyknete sa kvôli jedlu obviňovať a ak zjete niečo “nezdravé”, hneď viete že z toho priberiete?
 • Často kritizujete svoje telo a cítite sa kvôli nemu menejcenné?
 • Striedate v živote etapy “chudnem/diétujem” a “je mi to jedno, jem čo mi príde pod ruky”?
 • Stále hľadáte nové zdravé recepty a jedálničky, no napriek tomu sa vám nedarí zhodiť niekoľko nadbytočných kíl či dokonca priberáte?
 • Ste presvedčená, že chudnutie je drina a že máte pomalý metabolizmus?

Pridajte sa na webinár

a spoznajte 3 tajomstvá, bez ktorých nemôžete byť dlhodobo štíhla.

 • Nebudem vám sľubovať zázraky na počkanie. Ukážem vám, ktoré vzorce vás držia v hrsti a bránia vám schudnúť natrvalo.
 • Sama som od 14 rokov žila v začarovanom kruhu chudnutia a priberania. Pochopila som príčiny a vzorce v hlave, ktoré ma k tomu viedli. Dokázala som ich zmeniť a jedlom sa viac netrápim. Vyberám si jedlo, vďaka ktorému je mi dobre, ale viem si vychutnať aj to menej zdravé.
 • Vďaka tajomstvám, ktoré vám prezradím na webinári, si vo veku 46 rokov užívam telo, v ktorom mi je dobre.

Priebeh

Deň, čas a miesto webináru 

V stredu 30.8. o 19 hodine
Po registrácii vám pošlem detaily k vysielaniu a v deň vysielania ešte pripomienku do mailu a odkaz, na ktorom budem vysielať.
Pre registrované ženy bude ZÁZNAM dostupný 5 dní.

Čo si z webinára odnesiete? 

 • Povieme si 3 tajomstvá - dôvody prečo sa vám nedarí schudnúť alebo si štíhlu postavu udržať
 • Prezradím vám moje overené spôsoby ako prepísať vzorce, ktoré vám bránia v štíhlosti.
 • Vysvetlím vám na ktoré oblasti sa zamerať, aby ste v chudnutí nemrhali energiu na nepodstatné veci ale na veci, ktoré majú dlhodobý efekt.
 • Povieme si, čo nás pri snahe o peknú postavu zbytočne vyčerpáva a oberá o motiváciu.
 • Všetko, čo budem hovoriť mám prakticky overené a viem, že to funguje nielen mne ale aj mojim klientkám.

Ukážem vám cestu, ktorá vám pomôže zastaviť strastiplnú púť diétnych pokusov a omylov, ktorá vedie k narušeniu metabolizmu a zdravotným problémom. 

A to nie je všetko!

Ak sa zúčastníte webinára naživo, získate odo mňa darček,
ktorý pri sledovaní zo záznamu nebude k dispozícií.

Kto vás bude webinárom sprevádzať?

Som Soňa Maléterová a pomáham ženám cítiť sa lepšie, byť zdravšie,  štíhlejšie a spokojnejšie. V mojej práci prepájam myseľ s telom, lebo len tak je možné žiť dlhodobo udržateľný zdravý život. 

Naša myseľ ovplyvňuje ako sa k sebe správameto sa odráža na našom tele. To, ako zachádzame s našim telom, aké jedlo mu doprajeme, ako odpočívame, ako sa o telo staráme, má zas veľký vplyv na našu psychiku. Sme ľudské bytosti, ktoré tvorí duša (psychika) a telo. Ak ignorujeme jedno, prejaví sa to na druhom. 

Približne od 14 rokov som sa trápila jedlom. Často som myslela na to, čo dobré by som si dala. A potom som nedokázala prestať až kým mi nebolo zle. Ďalší týždeň som to kompenzovala a jedlo som si odriekala. Makala na tom, aby som “opravila” to, čo som minulý týždeň pokazila

V tomto šialenom kolotoči, niekedy viac a niekedy menej intenzívnom, som žila viac ako 20 rokov

No už dlhých 8 rokov sa jedlom netrápim. Jedlo, ktoré ma vyživuje, sa stalo súčasťou môjho života a nielen epizódou na niekoľko týždňov. Slobodne si vyberám jedlo, ktoré mi robí dobre a vďaka ktorému som štíhla a plná energie aj vo veku 46 rokov

Nemám pocit nedostatku či odopierania. Milujem jedlo a vychutnávam si ho. Nemám potrebu sa kontrolovať, počítať kalórie ani si nič zakazovať. Bez výčitiek si dám občas pizzu či čokoládovú tortu a naplno si ich vychutnám. Netrápim sa, či z nich priberiem, lebo viem, že nie. A už nemám potrebu sa tej torty či pizze prejesť tak ako v minulosti.

Keď som sa to mohla naučiť ja, milá žena, môžeš sa to naučiť aj ty

Čo o mne hovoria moje klientky?

Toľko aha momentov, a drobností ktoré do seba zapadli. Moje negatívne myšlienky ma veľmi ovládali, saboter a strach boli moji verní spoločníci. Naučila som sa ako s nimi pracovať. Myšlienky sú len myšlienky, nie je to skutočnosť. Som oveľa sebavedomejšia a zmenu na mne si všimol aj môj muž.
Jana Zelienková
Soňa mi veľmi pomáha. Už nemyslím cely deň na jedlo, postupne stále menej premýšľam či by som toto teraz mala a či by som mohla a či to dojest či nedojesť.. život je jednoduchší. Nezakazujem si, nevyčítam si. Lepšie spím 🙏 Soňa je veľmi múdra, nechajte si poradiť dievčatá ❤️
Hana Janderová
Sonička je veľmi autentická. Všetko, o čom hovorí a čo odporúča, má osobne zažité a odskúšané. Počas kurzu je veľmi podporujúca a flexibilne reaguje na akýkoľvek dotaz. Robí to so srdcom a je to vidno.
Adriana Golembiovská
Naučila som sa pozerať na jedlo z inej perspektívy než to bolo doteraz. Zistila som že môžem zmeniť svoj vzťah k stravovaniu, že jedlo a psychika spolu úzko súvisia, že je správne a vhodné venovať samej sebe v jedení slobodu a lásku. A tiež trpezlivost, lebo z k zmene vedú malé, ale nie málo dôležité kroky. Celý kurz bol úžasne vedený Sonkou, ktorej autentickosť dotvárala jedinečnú atmosféru.
Ivana J. Kovac
Si úžasná inšpirujúca osoba, ktorá vstúpila do môjho života v hodine dvanástej (už by som asi fakt skončila na psychiatrických liekoch, lebo to napätie vo mne bolo neznesiteľné). Veľmi si mi pomohla.
Slávka Kolumberová
Najlepsia si ty a cely ten koncept, myslienka. Paci sa mi tvoje pokojne vyzarovanie a vzbudzujes prirodzenu doveru. Vsetko hovoris s lahkostou a pokojom...je velmi prijemne ta pocuvat a nasavat.
Denisa Bílová
Soni, ďakujem za obohacujúce konzultácie ohľadom zlepšenia mojej stravy! Už po prvom online stretnutí som videla výsledky. Už len ten samotný rozhovor o tom, ako usmerniť svoje chute na sladké a ako zbytočne nejesť viac, mal vplyv na moje konanie. Bolo to iné, ako keď som nad tým len premýšľala. Ďakujem za cenné odborné rady ohľadom zloženia stravy, ale aj správnych návykov. Za ľudskú podporu a pochopenie, a tiež uistenie, že nie som sama a existuje celkom dostupné riešenie. V čase konzultácií sa mi s Tvojou podporou ihneď podarilo obmedziť kupované sladkosti, čo vnímam ako veľký úspech. Tiež zvýšiť príjem zdravých tukov a podarilo sa mi pristupovať k môjmu stravovaniu vedomejšie. Pomohol mi Tvoj uhol pohľadu "zvonku" a návrhy na mieru. Veľmi ma potešili aj recepty na zdravé dezerty. 
Danka Makovníková

Mojou túžbou je dopriať túto slobodu v jedle a spokojnosť so svojím telom

čo najväčšiemu počtu žien.

 

Aby mohli žiariť a šíriť radosť ďalej. 

 

Budete jednou z nich?

Nájdite si na seba čas a dovoľte si urobiť niečo pre seba. 

Vysielam v stredu 30.8. o 19 hodine naživo.

Pripojte sa k nám!

Teším sa na Vás! 

Soňa

Niečo nefunguje? Neprišlo vám potvrdenie registrácie do mailu? Napíšte mi na sona@sonamaleterova.sk